Лікування тварин, лабораторні дослідження, діагностика алергії

Терапевтичне обстеження тварин, лікування у ветеринарній клініці.

Деякі наші ціни

Отоскопія(без відео)-200 ₴

Титр антітіл (14-21 день)-4000 ₴

Параанальний синусит (промивання синусів)-280 ₴

Аналіз на сумісність крові-150 ₴

Записатись
Деякі наші ціни

Отоскопія(без відео)-200 ₴

Титр антітіл (14-21 день)-4000 ₴

Параанальний синусит (промивання синусів)-280 ₴

Аналіз на сумісність крові-150 ₴

Терапевтичне обстеження тварин необхідно, так само як і людей. Вважається, що тварини потребують навіть ретельнішого обстеження та трепетного, обережного лікування.
Здоров’я вашого вихованця, його довгожительство та гарне самопочуття залежить насамперед від вас. Регулярне та найголовніше грамотне обстеження, спостереження та профілактика здатні забезпечити тварині довге та комфортне життя. Основою здорового життя домашньої тварини є умови, які створює власник. Дуже важливо, щоб було сформовано правильну систему годування, сну, умов утримання та профілактичних оглядів, у тому числі – вакцинацій.

Дізнатись більше

У ветеринарній клініці Авет готові допомогти будь-якій тварині у будь-якому стані. Як і для всіх лікарів, нашим кредо є закон «Не нашкодь». Ми намагаємось надати максимальну допомогу тварині найбільш м’якими методами. Такими методами здебільшого є терапевтичні, за допомогою яких можна вилікувати велику кількість найрізноманітніших за складністю та ступенем захворювань.

Щоб призначити ефективне лікування наші лікарі-терапевти застосовують лабораторні дослідження (діагностика), візуальне обстеження, симптоматичне. Крім рекомендацій щодо проведення лікування, власнику тварини надаються рекомендації щодо догляду та утримання.
Лікар-терапевт – перша людина, яку ви зустрінете у клініці, саме він призначить графік обстеження, поставить діагноз та призначить лікування.У терапевтичному відділенні нашої клініки вашому за вашим вихованцем буде закріплений відповідальний лікар, який і спостерігатиме за ходом лікування до плоті до виписки.

 

Лікування алергії у собак та котів

Алергічна реакція виникає при збоях у роботі імунної системи. Вплив на організм різних подразників може провокувати виникнення специфічних симптомів: кашлю, чхання, сльозогінності, виділень із носа, у важких випадках – набряків слизових. За наявності такої реакції організму необхідно терміново записатися приймання ветеринара. Зробити це можна у цілодобовому центрі допомоги тваринам АВЕТ.  Алергічні реакції у домашніх тварин можуть виникати на будь-що, пил, пилок, компоненти корму. Якщо з’явилися такі симптоми, не варто зволікати. Алергія може провокувати виникнення супутніх захворювань та запальних процесів в організмі.

 

Як виявляються алергічні реакції у домашніх тварин

На перших етапах розвитку захворювання симптоми можуть бути мінімальними. Хазяїн вихованця може їх і не помітити, а невеликий кашель і чхання списати на незначну застуду, тим більше, що такі прояви виникають не часто, тільки при контакті з алергеном. Тому діагностика захворювання – досить складний процес, особливо якщо прийом до ветеринарного лікаря вихованця привозять нечасто.
Для діагностики алергії у тварин потрібне ретельне обстеження у терапевта. Пройти необхідні обстеження можна у ветеринарній клініці АВЕТ. Працюємо 24 години на добу. Також консультуємо господарів тварин  в онлайн режимі.

Основні симптоми алергічних реакцій у свійських тварин

 1. Набряки слизових оболонок.
 2. Підвищена сльозогінність.
 3. Виділення із носа.
 4. Лушпиння шкірного покриву.
 5. Випадання шерсті.
 6. Поява на шкірі запалених ділянок.
 7. Шкірний дерматит у котів та собак.
 8. Утруднене дихання, кашель.

Проблеми зі шкірою найбільш помітні на ділянках, де найкоротша вовна. Якщо там з’явилися почервоніння та лущення – цілком можливо, що це алергічна реакція на їжу або будь-які компоненти, які є у навколишньому середовищі. Також це може бути інсектна алергія у тварин, коли симптоми з’являються через реакцію організму на укуси паразитів.
У клініці АВЕТ можна точно визначити причину проблеми. У нас працюють компетентні фахівці- терапевти , які призначать необхідні аналізи для встановлення діагнозу та призначення лікування. Якщо у домашнього вихованця з’явилися ознаки алергії – звертайтеся до нас негайно.

 

Додаткові симптоми алергії у свійських тварин

У більшості випадків розвиток алергічної реакції відбувається з мінімальною симптоматикою. Але це не стосується харчової алергії у собак та котів при зміні стандартного корму на новий. В цьому випадку можуть спостерігатися такі прояви як:

 1. Блювота.
 2. Розлад травної системи.
 3. Млявість.
 4. Підвищення температури тіла.
 5. Діарея.

За таких реакцій організму на введення нового корму варто звернутися до алерголога. Лікар призначить всі необхідні аналізи, і за їх результатами буде здійснено консультацію з дієтологом, який розробить формулу харчування, що відповідає породі, віку та особливостям організму.

Види алергії, що зустрічаються у тварин

Тварини, так само як і люди, можуть страждати різними видами алергії.

 1. Алергія на харчові продукти. У собак, котів та інших домашніх улюбленців часто зустрічається непереносимість деяких складових, що містяться в їжі. Такі продукти слід повністю виключити із раціону.
 2. Слинні виділення бліх також можуть спричинити виникнення алергії. При укусі паразит впорскує в кров антикоагулянт, що уповільнює згортання крові і часто викликає алергічні реакції. Для того, щоб уберегти свого улюбленця від подібної проблеми, достатньо регулярно проводити обробку від шкірних паразитів.
 3. Зовнішні чинники можуть стати причиною алергії.До подібних відносяться реакції на різні лакофарбові матеріали, пил, пилок рослин. Після виявлення джерела алергічної реакції необхідно убезпечити тварину від подальших контактів із подразником.

Діагностика алергії у домашніх тварин

При алергічних реакціях самостійно встановити діагноз немає можливості. Симптоми такої патології дуже схожі на прояви інших хвороб, загального або хронічного характеру. Тому відвідування терапевта обов’язково, якщо у вихованця не виявлено жодних патологій організму, але є прояви недіагностованого плану.
В нашому центр ветеринарної медицини у Києві  працюють найкращі фахівці міста, та є все необхідне обладнання. Звернутися можна як за консультацією, так і на прийом до лікаря у будь-який час.

 

Лікування харчової алергії у собак та кішок, а також інших подібних патологій

Лікування таких реакцій організму здійснюється медикаментозним методом. Якщо спостерігається алергічна сверблячка, додатково призначаються засоби, що знімають запалення. У першу чергу фахівець проводить ретельне обстеження вихованця і при визначенні схеми лікування орієнтується на результати аналізів. Стандартний варіант застосування антигістамінних засобів у вигляді таблеток або ін’єкцій.
Лікування харчової алергії у собак базується на визначенні виду алергену, який потрапляє в організм з їжею, та відповідної корекції дієти. У разі анафілактичного шоку потрібно терміново звернутися до лікаря, наша клініка працює 24 години на добу.Також можна отримати термінову консультацію телефоном або в онлайн режимі, якщо стан вихованця різко погіршився. Клініка АВЕТ – це можливість швидкого обстеження вашого вихованця за ознаками алергії або виникнення критичного стану. Ми завжди раді допомогти вашим вихованцям.

Згорнути
Записатись на прийом
Записатись на прийом