Вакцинація від сказу, щеплення від сказу собаці.

Профілактика

Деякі наші ціни

Зішкріб на отодектоз-230 ₴

Готель до 10 кг ( доба )-500 ₴

Титр антітіл (14-21 день)-3900 ₴

Готель до 5 кг ( доба )-400 ₴

Записатись
Деякі наші ціни

Зішкріб на отодектоз-230 ₴

Готель до 10 кг ( доба )-500 ₴

Титр антітіл (14-21 день)-3900 ₴

Готель до 5 кг ( доба )-400 ₴

Ми надаємо усі види профілактичних послуг:

  • дегельмінтизацію;
  • та вакцинацію.

КОЖЕН З НАС, МАЮЧИ ВДОМА ТВАРИНУ, стикався з питанням про профілактику: чи варто її проводити, як це відбиватється на здоров’ї улюбленця, як підібрати лікарські засоби, наскільки це ефективно і в який період її необхідно проводити. Щоб не заплутатися і зробити все правильно, ознайомтеся з нижченаведеним матеріалом. Ми допоможемо вам у всьому розібратися!

Дізнатись більше

Проходити профілактику потрібно обов’язково, тому що вірусні захворювання, блохи, кліщі, глисти, москіти оточують нас усюди, навіть якщо ваш вихованець сидить удома ви запросто можете занести цих паразитів із взуттям. Тому для профілактики паразитарних захворювань, таких як глисти, існують спеціальні препарати у різних лікарських формах: суспензії, таблетки, порошки, краплі на загривку. Їх необхідно застосовувати кожні 3-6 місяців, також слід подбати про чисту шкіру вашого вихованця і регулярно обробляти її від бліх, кліщів та москітів, оскільки ці комахи передають різні захворювання: бабезіоз, дирофіляріоз, анаплазмоз, на сьогодні на ринку представлені різні засоби : нашийники, краплі на загривку, аерозолі, пудри.

Окреме слово можна сказати про профілактику вірусних захворювань, тобто. вакцинації. Вакцинувати тварин потрібно обов’язково! Регулярна вакцинація (раз на рік) допоможе уникнути зараження різними захворюваннями, які або важко лікуються, або важко піддаються діагностиці (оскільки можуть розвиватися в прихованій або блискавичній формі).Ваш ветеринарний лікар підбере вакцину з урахуванням особливостей організму вашого улюбленця, а також засоби від різних нашкірних та внутрішніх паразитів. Не варто вибирати профілактичні засоби самостійно, тому що це може призвести до отруєння препаратом, в жодному разі не можна самостійно, а тим більше в домашніх умовах вакцинувати тварину, оскільки неправильне зберігання або введення вакцини може призвести до серйозних побічних ефектів.

У нашому центрі ми складемо індивідуальний календар профілактичних дій для вашого вихованця та сповіщатимемо Вас про профілактичні заходи.

Навіщо потрібна дегельмінтизація тварин

Зараження паразитами становить небезпеку як тварини, так людини. Симптоми такої неприємності можуть бути різними, від невеликого занепокоєння до різкого погіршення самопочуття та загибелі вихованця. Тому важливо регулярно складати аналізи, у тому числі й тваринам, які перебувають на домашньому проживанні. Яйця глистів можуть бути на одязі та взутті, у сирому м’ясі та рибі, також деякі види паразитів передаються через укуси комах. Дегельмінтизація тварин – обов’язковий захід для збереження їхнього здоров’я та забезпечення безпеки господарів.

Лікар проведе огляд тварини, й на підставі результатів аналізів та отриманої інформації (з урахуванням віку тварини, стану, наявності хронічних захворювань), призначить ефективні препарати для дегельмінтизації собак та котів

Коли варто відвідати ветеринарну клініку

Ознаки глистної інвазії можуть бути різними. В основному це:

  1. Розлад травної функції.
  2. Підвищений апетит чи його зниження.
  3. Зміна смакових уподобань.
  4. Поява проблем із шерстяним покривом.
  5. Апатія.
  6. Підвищення температури тіла.
  7. Поява алергічних реакцій.

Якщо такі ознаки, варто терміново звернутися до ветеринарної клініки «А-Вет» і здати аналізи. Наш фахівець докладно розпише схему прийому препаратів для дегельмінтизації тварин, проконсультує з усіх питань, що цікавлять, порекомендує правильний раціон, що найбільше підходить для віку та особливостей породи. Ми робимо все можливе, щоб ваші чотирилапі улюбленці були здорові та веселі.

Дегельмінтизація собак та кішок перед щепленням

Дегельмінтизація собак та котів перед щепленням – це обов’язковий захід. Якщо в організмі тварини є паразити, її імунітет послаблюється, відповідно, вакцинація не дає належного результату. Також значно підвищується можливість появи побічних ефектів. Дегельмінтизація собак та котів перед щепленням проводиться за 10-14 днів.

Самостійно проводити процедуру не рекомендується. Є шанс використовувати неефективний препарат, що не відповідає віку та стану тварини. У клініці «А-Вет» працюють досвідчені фахівці, які розроблять правильну схему лікування від глистів та підберуть безпечні засоби.

Як часто потрібно проводити дегельмінтизацію свійських тварин

Перший раз препарат від глистів дають щенятам віком 3 місяці. Повторно процедура дегельмінтизації тварин здійснюється через 10-12 днів. Іноді термін заходу зсувається, якщо тварина дрібної породи важить менш як 500 грн. Дорослим особинам, віком від року, рекомендується робити глистогонку через 3-6 місяців.

Кошенятам вперше дають засіб від глистів у віці від 21 дня, але це залежить від стану малюків та особливостей породи. Дорослих вихованців глистогонять кожні 3 місяці. Більш точно дізнатися, як часто проводитися дегельмінтизація домашніх тварин, можна у нашого фахівця телефоном, або ж при візиті до лікаря до ветеринарної клініки «А-Вет»

Вартість консультації ветеринара

Наш ветеринарний центр вважається найкращим у Києві тому, що тут працюють компетентні лікарі та найбільш доступні ціни на послуги. Тому до нас привозять тварин на лікування та консультацію навіть із регіонів.

У вартість консультації ветеринара входить обстеження тварини та призначення необхідних рекомендацій. Лікар підбере безпечні препарати, що відповідають віку, стану тварини, її особливостям.

Дегельмінтизація собак та котів – це обов’язковий захід, від якого залежить здоров’я ваших вихованців. Не забувайте вчасно проходити процедури та не пропускайте планові обстеження.

Згорнути
Записатись на прийом
Записатись на прийом