Стоматологія для собак, механічне та ультрозвукове чищення.

Стоматологія для тварин у клініці Авет

Деякі наші ціни

Стрижка кігтів котів-100 ₴

Постановка в-в катетера-195 ₴

Титр антітіл (14-21 день)-4000 ₴

Параанальний синусит (промивання синусів)-280 ₴

Записатись
Деякі наші ціни

Стрижка кігтів котів-100 ₴

Постановка в-в катетера-195 ₴

Титр антітіл (14-21 день)-4000 ₴

Параанальний синусит (промивання синусів)-280 ₴

Наша ветеринарна клініка надає висококваліфіковану (ветеринарну) стоматологічну допомогу вашому вихованцю: чищення, видалення, пломбування.

Так, домашні тварини так само як і люди, потребують постійної гігієни ротової порожнини. Потрібне постійне спостереження у стоматолога, щоб забезпечити тварині чисті, здорові зуби та свіже дихання на довгі роки.

Дізнатись більше

Коли ви вирішуєте завести домашню тварину, ви берете на себе всю відповідальність за її життя та здоров’я. Якщо запустити ситуацію з хворим зубом, яснами чи запаленням ротової порожнини, то втрата зуба – це найменше, що загрожує тварині. Неправильна гігієна, що призводить до виникнення захворювань, може також нести смертельну загрозу. Багато захворювань ротової порожнини призводять до поширення інфекції та в шлунково-кишковому тракті, що дуже небезпечно для життя та здоров’я тварини.

Періодонтальні захворювання – досить поширена проблема серед тварин, особливо дрібних порід собак та кішок. Дане захворювання розвивається у глибоких просторах, що є під яснами, т.к. Це ідеальне місце для розмноження бактерій.

ПАРАДОНТИТ – тобто запальне ушкодження тканин, що оточують корінь зуба. Це захворювання поширене у собак. Ознаками захворювання є зубний наліт, зубне каміння, кровоточивість ясен, гнійні рани, неприємний запах із рота. При хронічній стадії захворювання можливі ускладнення: риніт, хвороби серця та нирок, запалення лімфовузлів. Зуби невдовзі починають хитатися і випадати.

Зубний камінь – як і у людей, утворюється, якщо не очищати м’який зубний наліт.Наявність зубного каміння також призводить до появи неприємного запаху, жовтизни зубів, потемнінь, зміни форми зуба.

 

СТОМАТИТ – це запалення слизової оболонки у ротовій порожнині тварини. Слизова оболонка набуває червоного кольору, набряклості, покривається виразками та ерозіями, гнійними накладаннями. З’являється неприємний запах із рота.

При спостереженні подібних симптомів у тварини, рекомендуємо Вам терміново звернутися до лікаря-стоматолога, який позбавить тварину страждань.

Як проводиться лікування зубів у собак та котів

Санація ротової порожнини у тварин здійснюється під наркозом. Домашні улюбленці не в захваті від таких маніпуляцій і можуть виявляти агресію, занепокоєння, а іноді можливе виникнення стресових станів. Тому в стоматології собак та котів використовуються сучасні безпечні препарати, під впливом яких тварина засинає.

Розраховує дозу наркозу, а також термін його дії фахівець анестезіолог. Перед санацією ротової порожнини, а також іншими стоматологічними заходами, тварина проходить попереднє обстеження. Залежно від його віку та стану можливе призначення апаратних досліджень для виключення тяжкого виходу з наркозу та ускладнень. На прийом ветеринара стоматолога можна записатися у цілодобовому центрі АВЕТ.

Навіщо потрібна стоматологія котів та собак

Навіть при ретельному догляді за ротовою порожниною тварини можуть з’явитися відкладення зубного каменю, карієс, запалення ясен.Якщо у вашого вихованця з’явився невластивий запах з пащі, він не виявляє інтересу до ласощів, спостерігається больовий симптом при дотику до будь-якої частини щелепи, варто провести огляд пащі.

При виявленні будь-яких проблем одразу звертайтеся до лікаря. Ветеринарна клініка АВЕТ обладнана всім необхідним здійснення широкого спектра стоматологічних заходів. Є власна лабораторія, де можна швидко здати аналізи та отримати їх результати, рентген для визначення стану зубів, а також інша сучасна апаратура.

Вартість протезування зубів у собак та котів

Деякі тварини мають генетичну чи вроджену схильність до стоматологічних захворювань. Навіть при ретельній профілактиці і дієті можливе сильне сточування зубів, а також втрата однієї або декількох одиниць зубного ряду. Жувальну функцію можна повністю відновити під час використання сучасних технологій.
Вартість протезування зубів у собак і кішок залежить від низки факторів, що впливають. В основному це:

 

  1. Стан зубів.
  2. Необхідність лікування вторинних захворювань, запальних процесів.
  3. Кількість відсутніх одиниць.
  4. Використовувані матеріали та технології.

Попередню консультацію можна отримати за телефоном у ветеринарному центрі АВЕТ. Точнішу інформацію лікар надасть після огляду вашого вихованця.

Як підготуватися до прийому ветеринара стоматолога

Необхідно взяти з собою документи, що засвідчують вашу особу, а також факт, що ви власник тварини. Обов’язково з собою потрібно мати медичну картку вихованця, де вказані попередні діагнози та призначення.

Лікування зубів у собак та кішок здійснюється в кілька прийомів.

При першому візиті лікар проводить візуальний огляд, призначає аналізи та апаратні обстеження. При гострих вірусних та бактеріальних захворюваннях потрібно попереднє лікування, а потім втручання ветеринара стоматолога. Далі визначається план усунення проблем, обумовлюється ціна. Лікар виносить необхідні рекомендації. При другому візиті, коли вихованець повністю обстежений, здійснюється процес лікування зубного ряду.

Прийом ветеринара стоматолога у центрі АВЕТ

Стоматологія для котів та собак досить новий напрямок, який активно розвивається. Багато господарів вихованців, які мають проблеми із зубами, можуть у будь-який час звернутися до компетентного ветеринара-стоматолога для розв’язання таких проблем. У центрі АВЕТ є все потрібне для оперативної чи планової допомоги.

Ціна чищення зубів коту, видалення зуба, зняття зубного каменю, протезування, лікування стоматологічних захворювань загальнодоступна.

Звертайтеся будь-коли. Ми маємо всі умови для надання таких послуг. Працюють досвідчені ветеринари-стоматологи, є необхідне обладнання для обстежень.

Згорнути
Записатись на прийом
Записатись на прийом