Вживлення мікрочіпа домашнім тваринам у ветклініці А-Вет

Чіпування

Деякі наші ціни

Рикетсіози собак (ерліхіоз IgG, ПЛР, анаплазмоз IgG, ПЛР)-3780 ₴

ПЛР Аденовірус 1 типу (інфекційний гепатит собак)-1080 ₴

ПЛР Ерліхіоз (дослідження кліща) -1170 ₴

Зооантропонозний ( спільні для людей та тварин) комплекс котів(лямбліоз, токсоплазмоз, хламідіоз, кал на яйця гельмінтів)-3870 ₴

Електронний паспорт для
вашого вихованця

Записатись
Деякі наші ціни

Рикетсіози собак (ерліхіоз IgG, ПЛР, анаплазмоз IgG, ПЛР)-3780 ₴

ПЛР Аденовірус 1 типу (інфекційний гепатит собак)-1080 ₴

ПЛР Ерліхіоз (дослідження кліща) -1170 ₴

Зооантропонозний ( спільні для людей та тварин) комплекс котів(лямбліоз, токсоплазмоз, хламідіоз, кал на яйця гельмінтів)-3870 ₴

Структура кода мікрочіпа:

 

Чіп – що це?

Чіп є електронним пристроєм, поміщеним у капсулу з біосумісного скла. Її довжина – 12 мм та вага 0.6 грам. Мікрочіп містить індивідуальний 15-значний код, за яким можна впізнати тварину, а також додаткову інформацію у вигляді інформації про власника, адреси, щеплень, фотографій. Код вноситься до загальної бази даних. Завдяки цьому можна швидко здійснити ідентифікацію тварини та її належність певній людині.

Для вживлення мікрочіпа собаці – будуть потрібні послуги ветеринара.

Дізнатись більше

Чіпування домашніх тварин, для чого потрібна ця процедура

Процедура чіпування тварин поступово набирає популярності. І це цілком закономірно, вживлення електронного елемента є обов’язковою вимогою при перевезенні тварини за кордон, а також суттєво полегшує шанси повернення вихованця додому, якщо він загубився. Сьогодні в багатьох державах світу сьогодні існують системи контролю та моніторингу, засновані на чіпуванні собак і кішок. У європейських ветклініках історії хвороби кожного хвостатого пронумеровано відповідно до номера чіпа, введеного пацієнту. Давайте розглянемо докладніше всі особливості та переваги цієї процедури.

Записатись на чіпування цілодобово за номерами 0675371000 0443550100

Чіпування собаки – зручний спосіб ідентифікації. У кожного чіпа свій унікальний номер і в найближчі 100 років він точно не повториться. А значить, встановити походження тварини, її вік, породу та іншу не менш важливу інформацію завдяки даному інформаційному носію – можна швидко, що в деяких випадках дуже корисно.

Для чого потрібний чіп

Складність у розпізнаванні та приналежності може виникнути у різних випадках. Найбільш розповсюджені:

  1. Було знайдено вихованця, і потрібно знайти його власника. Господарів тварин без чіпа розшукують через мережу інтернет та за допомогою розклеювання оголошень. Але такий підхід дуже ненадійний і часто дає не дуже вражаючі результати. Набагато простіше звернутися до притулку чи клініки, де є сканер, вважати потрібну інформацію та здійснити повернення домашнього улюбленця в найкоротші терміни.
  2. Участь у виставках. Чіпірування – обов’язкова процедура для виставкових тварин. Такі правила були введені для того, щоб унеможливити підміну вихованця.
  3. Необхідність у поїздці за кордон із домашнім улюбленцем. Наявність електронного паспорта (чіпа) – обов’язкова умова проходження митниці. Якщо її не буде, тварину не впустять на територію іншої країни.

Особливості чіпування собак

Чіпірування проводиться у ветеринарній клініці, також може бути виконане у кінологічному центрі. Якщо ви плануєте купувати мікрочіп для цуценяти, слід знати, що процедура проводиться особам віком не молодше 1 місяця. Крім того, мікрочіп собаці в такому віці потрібен тільки, якщо ви зібралися за кордон разом із чотирилапим другом. Також чіп знадобиться, якщо ваш вихованець братиме участь у виставках та міжнародних змаганнях. Для довгошерстих собак чіп вводять у ділянці холки, у випадку короткошерстих – у внутрішню частину стегна. Чіпування собаки – безпечний і гуманніший спосіб на відміну від таврування, нанесення татуювань, рубців та інших особливих міток, які використовувалися раніше.

Ветклініка А-Вет надає послуги ветеринара із введення мікрочіпа. При цьому на чипування собак ціна залишається демократичною.

У якому віці краще чіпувати собаку?

Чіпувати тварину можна у будь-якому віці. Мікрочип щеняті потрібно вводити перед першим щепленням (згідно з міжнародними стандартами – вакцинацію можуть не визнати, якщо ваш вихованець на момент її проведення ще не був чіпований). Також слід зазначити, що вік пса не впливає на місце розташування та реакцію організму на мікропристрій.

Що потрібно знати?

Після процедури ветеринар обов’язково оглядає пацієнта. Це потрібно, щоб переконатися, що пристрій встановився на місце, а зчитування інформації з нього проходитиме без збоїв. При процедурі  чіпування собаки, як і в будь-якому іншому місті України, ветеринарний лікар додає інформацію про вашого улюбленця до міжнародної бази даних, в якій містяться дані про вихованця та власника. Так можна буде швидко ідентифікувати тварину, якщо вона загубилася.
Вартість чіпування собаки у Києві

На чіпування собак ціна у ветеринарній клініці А-Вет демократична. Процедура проводиться за попереднім записом з дбайливим ставленням до хвостатого. Ви отримуєте повну інформацію про мікрочіп та способи ідентифікації собаки за допомогою чіпа. Якщо ви хочете дізнатися ціну на чіпування собаки, зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв’язку й наші фахівці нададуть вам всю цікаву для вас інформацію щодо вартості чіпування собаки та догляду за нею в період  реабілітації після вживлення капсули з електронним носієм.

Переваги процедури для собак

Собаки, навіть декоративних порід, потребують регулярного вигулу. У процесі прогулянки може статися будь-що, вихованець злякається, зацікавиться іншими тваринами, поженеться за потенційною здобиччю. Випадків виривання повідця з рук дуже багато. А що говорити про варіант вигулу без повідця? Вихованці губляться дуже часто, і знайти їх найближчим часом неможливо. Але за наявності електронного паспорта, внесеного до загальної бази, шанси суттєво збільшуються. Будь-яка людина, яка знайшла собаку з чіпом, може звернутися до організації, яка має можливість її зчитування та повернути вихованця господарям. Також чіпування домашніх собак – обов’язкова умова для подорожей із улюбленцем у країнах Євросоюзу.

Головні переваги:

  1. Ви можете швидше знайти домашнього улюбленця, у разі його втрати. Електронний чіп забезпечує довічну ідентифікацію та захист тварин від втрати або крадіжки.
  2. Безперешкодне подолання кордону різних країн із коханим псом.
  3. Чіп не вростає у м’які тканини.
  4. Реєстраційне свідоцтво, отримане після процедури, дозволяє легко довести право власності, що дає значну перевагу в судових розглядах.
  5. Чіп не відторгається організмом і не викликає алергії у тварини.
  6. Код мікрочіпа унікальний, а значить його не вдасться змінити або підібрати.
  7. Це гуманно, в порівнянні з іншими способами встановлення міток.

Підведемо підсумки

Собаку, навіть декоративної породи, потрібно регулярно вигулювати. На прогулянці може статися будь-що, вихованець злякається, зацікавиться котом або поженеться за потенційним видобутком. Випадків виривання повідця з рук дуже багато. А що вже казати про вигул без повідця? Собаки губляться дуже часто, і знайти їх швидко, часто просто можливо. Але за наявності електронного паспорта, внесеного до загальної бази, шанси збільшуються у рази. Будь-хто, хто знайде собаку з чіпом, може звернутися до організації, яка має можливість його зчитування та повернути вихованця законним господарям. Також чіпування домашніх собак – обов’язкова умова для подорожей із улюбленцем у країнах Євросоюзу.

Чіпування кота в Києві

Чіпування котів у Києві вже перестало бути в новинку, але послуга продовжує набирати популярності. І не дивно, адже це можливість отримання електронного ветеринарного паспорта, в якому міститься інформація про вашого вихованця, про його господаря (про вас), також містяться відомості про щеплення, захворювання тощо. Такий довічний паспорт домашнього улюбленця ви не зможете втратити за всього свого бажання, а сама процедура чіпування тварини проводиться раз у її житті. Але найважливіше, якщо мурлика випадково загубиться (навіть за кордоном), ймовірність його повернення до вас набагато вища, ніж у кота чипування якому не проводилося. Погодьтеся, набагато гуманніше та безболісніше вживити котику чіп, ніж вдатися до будь-якої іншої процедури нанесення мітки.

Ветеринарний центр А-Вет пропонує не лише основні ветеринарні послуги, а й таку послугу, як чіпування тварин.

Навіщо потрібне чіпування кота?

Багато господарів мурчиків вважають, що якщо котик мешкає лише у домашніх умовах (без самовигулу), то чіпувати його немає особливої потреби. Однак, як показує практика, котики втікають анітрохи не рідше, ніж собаки, особливо за межами міста, на прогулянці або під час поїздки.
На відміну від своїх родичів звичних до самовигулу, домашні коти і кішки абсолютно не пристосовані до проживання на вулиці, тому дуже важливо повернути пухнастого втікача в обстановку, до якої він звик швидше, інакше він може загинути. Відповідно, використання мікрочіпа для ідентифікації хвостатого – необхідне.

Як проводиться чіпування котів?

Процедура мікрочіпування кішок ідентична вживленню пристрою псам. Під шкіру в районі холки вводять маленьку мікросхему з антеною, укладену в спеціальну капсулу з біосумісного матеріалу. Такий матеріал не викликає реакції відторгнення з боку організму.

Цей вид оперативного втручання безболісний. Після того, як чіп був вживлений, коту не потрібен особливий догляд. Вам знадобиться лише простежити, щоб пухнастик не чухав місце уколу. Перший час доведеться уникати лазневих днів (вода не повинна потрапити на місце вживлення).

Вартість чіпа кішці у Києві

Ціна чіпування кота залежить від типу мікросхеми, також від додаткових факторів, про які Вам повідомить наш фахівець перед тим, як записати на прийом до ветеринарної клініки. Вартість чіпування кота складається з: ціни на чіп для кота, ветеринарні послуги чіпування тварин, перевірки пристрою спеціалізованим сканером, внесення інформації до бази даних. Сама ціна на чіп для кота залежить від моделі мікросхеми. Зазначимо, що операція стосується однієї з обов’язкових вимог щодо транспортування вихованця на територію країн Європейського Союзу, у тому числі за участю вашого чотирилапого друга у міжнародних виставках.

Важливо, щоб ветеринарні послуги з чипування тварини виконував професіонал. Інакше мікрочіп може мігрувати — зміститися з місця імплантації більше ніж на 2 см. При правильному виконанні імплантації й грамотному виборі місця ін’єкції, пристрій залишається на місці та не переміщається. Звичайно, вартість чіпа кішці — не зовсім дешева, але Ви отримуєте максимум захисту породистого мурлика і більше шансів його відшукати, якщо він примудриться втекти.

Чи можуть з метою підміни витягти у тварини чіп і замінити іншим?

Теоретично, можна зробити що завгодно. Але на практиці? Для заміни мікрочіпа слід спочатку знайти та видалити старий (який вже був імплантований). Це є складною хірургічною маніпуляцією, наслідками якої стають добре помітні мітки у вигляді рубців. Для елітних тварин, а також для вихованців, які беруть участь у виставках, подібні зміни на шкірі котика позбавляють можливості виступати на виставках. Крім цього, ще потрібно знайти настільки хороброго ветеринара, який погодиться замінити мікрочіп для кошеняти.

Слід враховувати й той факт, що крім мікрочіпа у кожного хвостатого є родовід, ветпаспорт і головне — база даних, в якій кіт зареєстрований, а отже, в ній змінити інформацію не є можливим. Перераховані вище документи – підтвердження господаря, віку, статі та породи, а також дати та місця, де імплантували чіп. Тому підміна — це важко і дуже дорого.

Ветеринарна консультація у клініці А-Вет

Після інтеграції чіпа ми рекомендуємо:

  1. Протягом 1-2 днів уникати потрапляння води на місце введення пристрою. Не купайте вихованця.
  2. Постарайтеся не випускати чотирилапого на самовигул у перші дні після імплантації.
  3. Не дозволяйте коту чухати й навіть терти місце уколу, щоб усунути ризик потрапляння інфекції.

Ветеринарна консультація у нашому ветцентрі працює цілодобово. Якщо ви спостерігаєте появу запального процесу в області введення мікроустрою, підвищення температури тіла обов’язково зв’яжіться зі своїм ветеринарним лікарем. А краще прийдіть на прийом.

Через 7 днів після імплантування мікропористою необхідно відвідати ветеринарну клініку щодо контрольного огляду. Ветеринар оглядає пацієнта, переконавшись, що чіп став на належне місце, виконується зчитування даних у вигляді сканування спеціалізованим сканером. Це робиться, щоб упевнитися, що зчитуються дані вдало. Крім того, лікар перевіряє стан самого вихованця.

У ветеринарній клініці А-Вет можна записатися на прийом з проведення чіпування кішок та інших домашніх вихованців. Наші фахівці проводять маніпуляції з імплантування максимально акуратно та дбайливо по відношенню до чотирилапого. Також, Вам буде надана інформація про сам пристрій та можливі методи ідентифікації з його застосуванням.

Згорнути
Записатись на прийом
Записатись на прийом