Цілодобовий стаціонар для тварин: кішок та собак у Києві

Стаціонар

Деякі наші ціни

Печінковий профіль-500 ₴

Стрижка кігтів котів-100 ₴

Титр антітіл (14-21 день)-4000 ₴

Готель до 10 кг ( доба )-550 ₴

Записатись
Деякі наші ціни

Печінковий профіль-500 ₴

Стрижка кігтів котів-100 ₴

Титр антітіл (14-21 день)-4000 ₴

Готель до 10 кг ( доба )-550 ₴

Ветеринарна клініка зі стаціонаром – це своєчасна медична допомога, а також комфорт та увага для вашого вихованця. Якщо вам потрібні такі послуги, приїжджайте. Завжди раді допомогти.

Дізнатись більше

Ветеринарна клініка пропонує послуги зі стаціонарного утримання собак та кішок.

Стаціонар для собак і кішок ветеринарної клініки Авет  — це спеціально обладнане приміщення під постійним наглядом медичного персоналу, куди прямують тварини, яким необхідне цілодобове спостереження та проведення маніпуляцій, зокрема стаціонар має палати, призначені тваринам, які перенесли операцію.

Стаціонар у нашій клініці  — це не просто палата, це просторе, тепле та затишне приміщення, де кожній тварині відводиться власний простір.

Найголовніше в таких приміщеннях – це чистота, тому ми приділяємо особливу увагу дезінфекції та збиранню. У нашій клініці працює одна з найновіших систем рециркульованого знезараження повітря. Такий підхід до очищення повітря забезпечує стерильність, а значить безпеку як для людей, так і для тварин.

У клініці Авет використовуються лише одноразові витратні матеріали. Якщо не брати до уваги іграшки та речі, які належать пацієнтові.

За вашим улюбленцем спостерігатимуть професійні лікарі та доглядатимуть компетентний молодший медичний персонал.

У режимі стаціонару тварину годують двічі на день, якщо лікар не рекомендує іншу дієту або вона не передбачена породою вихованця. Якщо Ваш улюбленець звик до домашньої їжі, його забезпечать.
Те саме стосується і прогулянок. Залежно від призначення лікаря за станом здоров’я та домашніх звичок, кожна тварина вигулює відповідну кількість разів.

Лікування, це не тільки грамотне призначення препаратів та проведення маніпуляцій, це й увага, турбота, любов до тварин. Ми дозволяємо власникам відвідувати вихованців у будь-який час.

Навіщо потрібний стаціонар для тварин

Стаціонар для тварин рекомендується для пацієнтів у тяжкому стані та потребують післяопераційного догляду. Також тимчасове утримання в умовах клініки не рідко необхідне передопераційної підготовки, коли планується постійно виконувати заходи, створені задля стабілізації стану організму та її зміцнення.

Дізнатися про умови та вартість перебування у стаціонарному відділенні можна за телефоном у чергового спеціаліста клініки «А-вет».

У нас є все необхідне для забезпечення комфортних умов для ваших улюбленців. Просторі вольєри, м’які підстилки, лежанки, будиночки, кігті. Можливість контакту з іншими волохатими пацієнтами клініки виключена для забезпечення їхньої безпеки.

У чому перевага утримання у ветеринарному стаціонарі

Догляд за твариною після тяжкої хвороби або операційного втручання передбачає виконання низки лікарських процедур. Це можуть бути уколи, крапельниці і навіть клізми. Більшість господарів немає певних навичок, щоб провести маніпуляції правильно. Тому в період відновлювальної терапії ветеринарний стаціонар є найбільш зручним варіантом.

Вам не потрібно буде щоразу викликати лікаря додому, або турбувати вихованця частими поїздками до клініки. У період відновлення, після хвороби чи операції, він перебуватиме у комфортних умовах.Відвідувати домашнього улюбленця можна будь-коли, клініка «А-вет» працює в цілодобовому режимі. Ми завжди раді відвідувачам.

Коли стаціонар для собак та котів обов’язковий

У період важкої хвороби, або коли організм тварини критично ослаблений, що часто буває при попаданні в сім’ю вихованця «з вулиці», необхідне ретельне обстеження та постійна лікувальна, відновна та загальнозміцнююча терапія. Також цілодобове спостереження лікарів потрібно після важких операційних втручань, погіршення може виникнути будь-якої миті.

Такі пацієнти вважаються тяжкими, і в період стабілізації стану їх рекомендується спостерігати у стаціонарних умовах. У разі ускладнень або необхідності реанімаційних заходів черговий лікар надасть термінову допомогу.

Що входить у послуги цілодобового стаціонару для тварин

  1. Розміщення волохатого пацієнта у просторому та затишному боксі, у приміщенні, де підтримується відповідна температура та рівень вологості. Стаціонарне відділення оснащене найсучаснішою системою вентиляції.
  2. Годування за графіком, або ж згідно з рекомендаціями лікаря.
  3. Необхідні гігієнічні процедури.
  4. Лікарське обслуговування та проведення медичних заходів.
  5. Щоденний огляд лікаря.
  6. Екстрена допомога у будь-який час доби при погіршенні стану, чотирилапі пацієнти завжди під цілодобовим наглядом.

Також цілодобовий стаціонар для тварин у клініці «А-Вет» – це турбота та догляд. Ваш вихованець не відчує себе покинутим, йому приділятиметься максимум уваги від персоналу.Ветеринарний стаціонар – комфорт для вихованців, спокій для господарів.

Багато господарів тварин, у яких загострюються хронічні захворювання, і на цей період вони вимагають постійного медичного догляду, сумніваються, чи варто скористатися послугами вихованця в стаціонар. Однозначно вартує. Тварина почуватиметься як удома, а у разі рецидиву отримає екстрену медичну допомогу. У деяких випадках це може врятувати життя вашому улюбленцю.

У клініці «А-Вет» є стаціонар для собак та кішок, обладнаний усім необхідним. Ми забезпечимо вашому вихованцю найкращий догляд та професійне медичне обслуговування. Звертайтеся будь-коли.

Де знайти ветеринарну клініку зі стаціонаром

Якщо вам необхідна консультація лікаря з подальшим лікуванням та утриманням у стаціонарі під наглядом фахівців, звертайтесь до «А-Вет». На прийом можна потрапити у час доби. Ми забезпечуємо найкращі умови утримання для чотирилапих пацієнтів, у цьому можна переконатися особисто під час візиту до вашого друга.
Також, якщо дозволяють рекомендації лікаря, з вихованцем можна вийти на прогулянку та провести з ним час.

Згорнути
Записатись на прийом
Записатись на прийом