Хірургія - Ветеринарная клиника Киев. Ветклиника A-vet на Оболони в Киеве

Хірургія

Деякі наші ціни

Аналіз на сумісність крові-150 ₴

ПЛР Бореліоз (дослідження кліща)-1260 ₴

ПЛР Аденовірус 1 типу (інфекційний гепатит собак)-1080 ₴

ПЛР Лептоспіроз -1080 ₴

Довір нам життя свого улюбленця.

Записатись
Деякі наші ціни

Аналіз на сумісність крові-150 ₴

ПЛР Бореліоз (дослідження кліща)-1260 ₴

ПЛР Аденовірус 1 типу (інфекційний гепатит собак)-1080 ₴

ПЛР Лептоспіроз -1080 ₴

У сучасній ветеринарній медицині хірургічне втручання використовується досить часто й у різних галузях. У нашій клініці тваринам зможуть надати допомогу, як у торакальній хірургії, абдомінальній, пластичній, хірургії акушерства та гінекології-адрології. Завдяки ветеринарній хірургії можна врятувати тварину при найгостріших та хронічних захворюваннях. Перш ніж відправляти тварину на операцію, проводяться кілька етапів підготовки. Ми використовуємо тільки перевірені та надійні препарати повного та місцевого наркозу у клініці Авет.

Дізнатись більше

Завдяки ветеринарній хірургії можна врятувати тварину при найгостріших та хронічних захворюваннях.

Перш ніж відправляти тварину на операцію, проводяться кілька етапів підготовки. Ми використовуємо тільки перевірені та надійні препарати повного та місцевого наркозу у клініці Авет.

Ветеринарна хірургія складається з кількох етапів:

 • підготовки тварини до операції,
 • наркоза,
 • хірургічної процедури,
 • подальшої реабілітації.

У більшості випадків оперативне втручання проводиться тільки в крайніх і найнеобхідніших випадках з метою врятувати життя або здоров’я тварини. Діагностичне, радикальне та паліативне – це види хірургічного втручання розділені за характером та метою.

 

Діагностична ветеринарна хірургія використовується у тих випадках, коли встановити точний діагноз інакше просто неможливо.

 

Радикальна ветеринарна хірургія призначена для того, щоб вчасно та повністю усунути патологію, наприклад, пухлину.

 

Паліативна ветеринарна хірургія – це спосіб полегшити процеси одужання тварини, зокрема у період загоєння ран.

Крім вищезгаданих видів хірургії можна назвати також екстрену, термінову та планову хірургію, тобто розділити їх на кшталт терміновості проведення операції.

Реанімація домашніх тварин

Ніхто не застрахований від раптової хвороби, зокрема й наші вихованці. Іноді в організмі відбуваються критичні зміни, внаслідок яких різко погіршується стан здоров’я. У разі необхідна реанімація свійських тварин. Такі послуги надає ветеринарна клініка АВЕТ. Порятунок тварин залежить від злагоджених дій фахівців, а також наявності необхідного обладнання.

У цілодобовій ветеринарній клініці АВЕТ можна будь-коли отримати допомогу при критичному погіршенні стану здоров’я у вашого вихованця. Є амбулаторія, обладнана всіма необхідними пристроями для обстеження, лабораторія для отримання швидкого результату аналізів в екстрених випадках, операційний блок, де вихованцю швидко нададуть необхідну допомогу.

У чому полягають заходи щодо реанімації свійських тварин

Швидка допомога та інтенсивна терапія дрібних свійських тварин спрямована на стабілізацію всіх функцій організму волохатого пацієнта. При критичних станах (укуси, травми після падіння з висоти, ДТП) дуже важливо вчасно виконати всі необхідні реанімаційні заходи. У цілодобовій ветеринарній клініці АВЕТ є всі можливості, щоб надати необхідну допомогу.

Інтенсивна терапія тварин – це можливість повернути вихованця до життя навіть у найважчому випадку. Грамотні реанімаційні заходи дозволяють вивести тварину зі стану клінічної смерті та відновити порушені життєві функції. При критичних станах необхідне надання допомоги найближчим часом.Якщо з вашим вихованцем трапилася неприємність, звертайтеся відразу до клініки АВЕТ.

Важливість своєчасної реанімації собак та кішок

У разі клінічної смерті зникають ознаки життєдіяльності організму, припиняється дихання, зупиняється серце, настає кисневе голодування. Але у разі своєчасної реанімації собак та кішок цей процес оборотний. Протягом 3-6 хвилин кисневе голодування не чинить незворотного ураження тканин.

Ми знаємо, наскільки важлива кваліфікована перша медична допомога та маємо все необхідне для проведення грамотних реанімаційних заходів. Також проводимо лікування тварин за умов стаціонару. Воно включає відновлювальну терапію та інші заходи, необхідні для одужання тварини. Клініка АВЕТ обладнана всім необхідним для допомоги волохатим пацієнтам у тяжкому стані.

Ефективність реанімації домашніх тварин

Реанімація кішок та собак ефективна тільки в тому випадку, коли ясна причина виникнення критичного стану. Тому важливо не тільки стабілізувати організм, а й визначити причину, що спричинила клінічну смерть. Інакше вжиті заходи будуть тимчасовими, і незабаром стан тварини стане тим самим. Ветеринарна допомога 24 години на добу дозволяє уникнути критичних ситуацій. Наші фахівці намагаються не допустити кисневого голодування і проводять інтенсивну терапію, не чекаючи погіршення.

Тяжких пацієнтів, у яких життєдіяльність організму перебуває у нестабільному стані, рекомендується тримати у стаціонарі. Відділення обладнане необхідними приладами та пристроями для спостереження за здоров’ям пацієнта та проведення інтенсивної терапії у разі падіння показників життєдіяльності організму.

У яких випадках потрібна реанімація тварин

 1. Гострі алергічні реакції, що супроводжуються набряком.
 2. Травми будь-якого типу.
 3. Укуси інших тварин.
 4. Ураження електрикою.
 5. Переохолодження чи тепловий удар.
 6. Отруєння синтетичними або природними отрутами.
 7. Загострення при загальних та хронічних захворюваннях.

Основні симптоми, при яких потрібно звернутися до відділення реанімації та інтенсивної терапії:

 1. Втрата свідомості.
 2. Ускладнене дихання.
 3. Синюшність слизових оболонок.
 4. Кровотеча.
 5. Порушення координації рухів.
 6. Млявість.
 7. Больовий симптом.
 8. Проблеми із сечовипусканням.

Такі стани класифікуються як невідкладні, і вимагають термінового транспортування відділення інтенсивної терапії. У нашому центрі ветеринарної медицини можна отримати кваліфіковану допомогу для вихованця у тяжкому стані.

Як проводиться реанімація свійських тварин

Захід складається із трьох основних етапів. Насамперед звільняються дихальні шляхи. Потім проводиться штучна вентиляція легень, здійснюється масаж серця. Після стабілізації стану виконується моніторинг організму.

Тяжких пацієнтів рекомендується поміщати в стаціонар. При хронічних та гострих станах можливе різке погіршення, і не завжди господар здатний надати необхідну допомогу. Цілодобовий стаціонар для тварин є у ветеринарній клініці АВЕТ. Завжди чергує бригада лікарів, які проведуть усі необхідні медичні заходи. Наша клініка вважається однією з найкращих завдяки високій кваліфікації персоналу та наявності сучасного обладнання. Ми намагаємося врятувати навіть безнадійних пацієнтів і здебільшого лікарям це вдається.

Ветеринарна допомога 24 години на добу

Якщо у вашого вихованця різко погіршилося самопочуття – не витрачайте часу і не чекайте до ранку. При деяких захворюваннях, а також при отриманні травм рахунок може йти на хвилини. До нашої клініки можна привезти волохатого пацієнта у будь-який час. Йому проведуть ретельне обстеження та інтенсивну терапію. До стабілізації стану розмістять у комфортному стаціонарі, де він почуватиметься як удома.

Ми любимо тварин, так само як і ви. Тому прикладаємо максимум зусиль, щоби з нашої клініки вони виходили повністю здоровими. Також здійснюємо консультації телефоном або в онлайн режимі. У чергового лікаря завжди можна отримати максимально розгорнуту відповідь на питання щодо стану тварини та грамотні рекомендації.

Згорнути
Записатись на прийом
Записатись на прийом