Дерматологія тварин у ветеринарній клініці.

Дерматологія

Деякі наші ціни

Стрижка кігтів котів-150 ₴

Стоматологічні проблеми котів( імунодефіцит, каліцивірус, бак-дослідження з ротової порожнини)-2880 ₴

Коронавірус котів IgG-900 ₴

Респіраторний комплекс собак (аденовірус тип 2, стрептококи групи А, бордетельоз, мікоплазмоз, хламідіоз, експрес бак дослідження мокротиння)-5670 ₴

Записатись
Дермотологія
Деякі наші ціни

Стрижка кігтів котів-150 ₴

Стоматологічні проблеми котів( імунодефіцит, каліцивірус, бак-дослідження з ротової порожнини)-2880 ₴

Коронавірус котів IgG-900 ₴

Респіраторний комплекс собак (аденовірус тип 2, стрептококи групи А, бордетельоз, мікоплазмоз, хламідіоз, експрес бак дослідження мокротиння)-5670 ₴

Ураження шкіри у домашніх вихованців – найпоширеніші недуги. Як правило, 80% усіх шкірних захворювань пов’язані із зараженням хвостатого блохами або кліщами. Чотирилапий починає чухати укус, як наслідок, туди потрапляє інфекція. Утворюються пошкодження, які нерідко поширюються по всьому шкірному покриву.

Дізнатись більше

Послуги дерматолога-ветеринара у клініці А-Вет

Пам’ятайте, якщо ви виявили ушкодження шкірного покриву у свого хвостатого, слід одразу звернутися за консультацією на прийом ветеринара-дерматолога у Києві. Лікар зможе визначити причину проблеми та порекомендує правильне лікування. Не рекомендуємо самостійно проводити лікування та підбирати препарати! Така терапія неефективна та небезпечна (більшість хвороб такого типу передаються через контакт зі шкірою та шерстю тварин людям).

Шкірні захворювання у котів та собак потребують негайного лікування. Будь-які подразнення шкірного покриву можуть стати джерелом потрапляння інфекції до організму. Зазвичай такі патології супроводжуються сильним свербінням. Відповідно, тварина розчісує уражену область і ушкодження шкірного покриву стають причиною виникнення запального процесу та появи вторинних бактеріальних чи грибкових захворювань.

Лікування шкірних хвороб здійснюється лише після лабораторних досліджень. Лікар призначить всі необхідні аналізи та за їх результатами випише медикаментозні препарати, які сприятимуть швидкому одужанню. У клініці А-ВЕТ можна пройти обстеження у профільних спеціалістів у будь-який час. Працюємо цілодобово та без вихідних.

 

 Дерматит у собак та котів

Належить до категорії захворювань запального характеру. Клінічні ознаки: висипання на шкірному покриві, почервоніння, подразнення, випадання шерсті на уражених ділянках, поява розчісування, потовщення на шкірі. Основний вид діагностики – цитологія. При його  використанні можна визначити точну причину ураження шкірного покриву.

Окремо розглядається атопічний дерматит собак та кішок, лікування та діагностика якого набагато складніше. Таку патологію викликають алергічні реакції на зовнішні подразники, а також укуси паразитів. Тому лікар призначає додаткові дослідження, а також коригує дієту щоб запобігти потраплянню в організм алергенів. Здати аналізи для виявлення причин виникнення проблеми можна у цілодобовій ветеринарній клініці А-ВЕТ.

Грибкові захворювання домашніх тварин

Належать до категорії найпоширеніших. Форма, що найбільш зустрічається — стригучий лишай. При контактуванні заражаються інші домашні вихованці і людина. Найчастіше така хвороба виникає через мікротравми шкірного покриву, невідповідного догляду, ослаблення імунітету. Основні ознаки — почервоніння певних ділянок шкіри, що супроводжуються випаданням шерсті та утворенням бульбашок, з яких виділяється гній.

Грибкові захворювання домашніх тварин потребують негайного лікування. Воно здійснюється медикаментозно після встановлення точного діагнозу. У деяких випадках схожу клінічну картину можуть давати алергічні реакції, авітаміноз та інші захворювання загального плану. Якщо у вашого вихованця спостерігається така проблема, цілодобова ветеринарна клініка завжди до ваших послуг.

Демодекоз у котів та собак

Досить небезпечне захворювання, яке розвивається без особливо характерних симптомів. На початковій стадії єдине, що може турбувати тварину, це невелика сверблячка. Але прогресує хвороба дуже швидко, і в більшості випадків призводить до ураження внутрішніх органів. Без оперативного лікування у 70% випадків хвороба може завершитись смертю тварини. Початкові ознаки хвороби – почервоніння покривів шкіри, випадання шерсті на уражених ділянках.

Демодекоз у кішок та собак потребує термінової діагностики та терапії. Це захворювання належить до категорії паразитарних, і з’являється через коростяного кліща, тобто є заразним. Якщо в будинку мешкають інші вихованці, рекомендується розміщення тварини в карантинний бокс. У клініці А-ВЕТ є всі можливості для лікування такого ураження шкірних покривів.

 

Дерматофітія у домашніх тварин

Належить до категорії грибкових захворювань. Передається контактом із зараженими тваринами, а також предметами, на яких залишилися інфікована шерсть , або лусочки шкірного покриву. Дерматофітія у домашніх тварин, найчастіше, виникає в особин зі зниженим імунітетом.

При виявленні перших симптомів шкірних захворювань у вихованця слід негайно звернутися до профільного фахівця. Своєчасний огляд та здавання необхідних аналізів дадуть можливість точно визначити хворобу, призначити потрібний курс лікування та усунути проблему у найкоротші терміни.

У ветеринарній дерматології зазвичай застосовуються різні розчини емульсії та мазі, що дозволяють не тільки усунути проблему, але й провести лікування сверблячки у тварини, що є причиною дискомфорту та стресу.

Профілактика шкірних захворювань у котів та собак

Попри те, що ветеринарна дерматологія спрямована на лікування шкірних захворювань у тварин, однією з головних її завдань є профілактика подібних проблем.

Запобігання виникненню у тварин хвороб подібного роду не становить особливих складнощів. Для цього достатньо дотримуватись ряду простих правил:

  1. Предмети для догляду за шерстю повинні бути індивідуальні для кожного вихованця. Або перед використанням і після проходити обов’язкову дезинфекцію.
  2. Потрібно уникати контактів домашнього улюбленця зі сторонніми, а тим більше вуличними тваринами. Через те, що невідомо, переносниками яких хвороб вони є.
  3. Не рідше двох разів на тиждень потрібно проводити прибирання, і по можливості гігієнічну та санітарну обробку місць, де тварина проводить основний час.

Але якщо трапилася подібна неприємність – діагностика шкірних захворювань у кішок та собак у клініці А-ВЕТ здійснюється у будь-який час.

 

Згорнути
Записатись на прийом
Записатись на прийом