УЗД для котів та собак в Києві - Ветеринарная клиника Киев. Ветклиника A-vet на Оболони в Киеве

УЗД для котів та собак в Києві

Деякі наші ціни

Аналіз на сумісність крові-150 ₴

Реакція аутогемаглютинації-90 ₴

Постановка в-в катетера-195 ₴

Коагулограмма-450 ₴

Записатись
Деякі наші ціни

Аналіз на сумісність крові-150 ₴

Реакція аутогемаглютинації-90 ₴

Постановка в-в катетера-195 ₴

Коагулограмма-450 ₴

Найбільш ефективний та популярний метод обстеження – УЗД діагностика тварин. Оскільки домашні улюбленці не можуть розповісти про те, де у них болить і що їх непокоїть, використовують УЗД у ветеринарії. Ультразвукове дослідження дозволяє отримати повну картину стану внутрішніх органів без шкоди здоров’ю кішці або собаці, до того ж цей метод дослідження є повністю безболісним.

Дізнатись більше

 Переваги УЗД тваринам

1. Безпека. Методика є найбезпечнішою для обстеження внутрішніх органів вихованця. На цей час жодні з численних досліджень не довели негативного впливу ультразвукових частот, що застосовуються в медицині.

2. УЗД діагностика тварин може проводитися в будь-якому стані чотирилапого. Будь то хронічна хвороба, гострий чи тяжкий стан. Даний тип діагностування призначається при вагітності, оскільки відсутні протипоказання та обмеження щодо кількості та тривалості проведення обстежень.

3. Процедура повністю безболісна. Діагностика УЗД тваринам не вимагає застосування знеболювальних препаратів або анестезії. У більшій частині випадків навіть дуже неспокійні чотирилапі поводяться спокійно. Їм комфортно, часом настільки, що хвостаті можуть заснути в кабінеті або виявляють інтерес до того, що відбувається на екрані. Рідко наші фахівці рекомендують застосування седації для затятих агресорів, але тільки якщо відсутні протипоказання.

4. Швидкий результат та інформативність. УЗД собаці чи кішці займає від 15 до пів години, отримання ув’язнення потрібно всього 10-15 хвилин.

Коли потрібне ультразвукове дослідження тварин?

– з метою діагностики та лікування захворювань внутрішніх органів.

– при необхідності контролю перебігу певних процесів в організмі: вагітності, післяпологовий період і т.д.

Направлення на УЗД кота/ собаки можуть виписати такі фахівці як: ветеринар-хірург, ветеринар-нефролог, ветеринар-дерматолог, онколог, невролог, терапевт або ендокринолог.

Ультразвукове дослідження тварин незамінне при плануванні, виношуванні вагітності, а також пологах. А в практиці діагностики та лікування хвороб у екзотичних тварин, гризунів та птахів – УЗД стало звичним способом діагностування.

Яким чином проводиться УЗД у ветеринарії?

Тварину укладають на спеціалізований стіл. У процесі обстеження вихованець може бути не тільки лежачи на спині, оскільки деякі досліджувані області вимагають інших позицій для отримання точної інформації. Часто господарі тварини хочуть бути біля свого улюбленця під час УЗД і фіксують його самостійно. Якщо господарі самі не справляються, може допомагати помічник ветлікаря.

Єдиний мінус УЗД – необхідність збривати шерсть

Так, не дуже красиво, але така маніпуляція необхідна для повноцінного контакту датчика приладу зі шкірою. Вовняний покрив збривають машинкою.Ветеринарна клініка «А-Вет» дбає про своїх пацієнтів. Виголошується найменша ділянка, за умови, що це не позначиться на якості дослідження. Не видаляти волосяний покрив можна, коли необхідна зона покрита м’якою та рідкою шерстю.

Щоб отримати максимальний контакт УЗД-датчика зі шкірним покривом фахівець наносить гель, що складається з густого розчину води з крохмалем, без вмісту барвників та ароматизаторів у складі. Засіб не шкодить при нанесенні на шкіру, і навіть якщо хвостатий примудриться його злизати. По завершенню процедури скринінгу гель видаляють за допомогою паперової серветки.

 

Діагностика внутрішніх хвороб тварин за допомогою УЗД у ветеринарії

Що ж можна вивчити за допомогою ультразвуку?

1. Стан печінки та жовчного міхура, присутність каменів у жовчному або пухлинах.

2. Стан нирок, сечоводів та сечового міхура.

3. Присутність чи відсутність змін у стані яєчників, матки.

4. Визначити на якому терміні вагітність, скільки плодів та наявність чи відсутність патологій у них.

5. Роботу ШКТ та підшлункової.

6. Селезінку та дрібні органи, наприклад: надниркові залози, лімфатичні вузли та судини черевної порожнини.

7. УЗД серця тваринам – необхідна процедура, особливо порід тварин які у групі ризику виникнення серцевих патологій.

УЗД серця тваринам у Києві

УЗД серця тварині або ехокардіографія дозволяє діагностувати кардіологічні хвороби та не потребує спеціалізованої підготовки. Методика безболісна та дає можливість спостерігати роботу серцевого м’яза. УЗД серця – обов’язкова процедура для тварин у віці, а також перед виконанням операцій із застосуванням анестезії.

Ветеринарна клініка «А-Вет» використовує обладнання експертного класу, який дозволяє виконати діагностику внутрішніх хвороб тварин з візуалізацією малих та важкодоступних внутрішніх органів.

Навіщо УЗД собаці?

Один із важливих етапів, необхідний для визначення діагнозу та призначення правильного лікування – УЗД собаці. Методика діагностики даного типу дає можливість провести загальний скринінг чи точкове дослідження різних органів. У процесі проведення УЗД – собака не відчуватиме дискомфорту, що дуже важливо, оскільки усуває ризик стресу у вихованця.

У нашому ветеринарному центрі найсучасніше обладнання для виконання УЗД собак у Києві. Робота проводиться з різними породами, будь-яких розмірів, комфортом для домашнього улюбленця і з отриманням точних результатів. Важливою перевагою є ціна на УЗД.

 

УЗД кішці

З метою отримання результативного лікування кішки часто потрібне УЗД. Обстеження такого плану рекомендують багато фахівців через максимальну інформативність, точність і надійність.

Записатися на УЗД кішці можна в зручний для вас час. Ми проведемо обстеження потрібних органів та дамо висновок, а також призначимо необхідний курс лікування. Оцінку стану кота наш ветеринар може отримати з використанням УЗД у режимі реального часу за умови присутності симптоматики, що потребує уваги. На УЗД кішці ціна також доступна, дізнатися її можна попередньо зателефонувавши нам або заповнивши форму зворотного зв’язку.

 

Що потрібно знати про підготовку до планового УЗД тварин?

– обстеження проводиться натще постарайтеся не годувати хвостатого від 6 до 12 годин;

– питво можна давати без особливих обмежень;

 

Для кошенят, щенят до 1,5 місяця – підготовка не потрібна. Також вона не потрібна при гострому захворюванні або тяжкому стані тварини.

Згорнути
Записатись на прийом
Записатись на прийом