Прийом ветеринара, консультації у ветеринарній клініці цілодобово

Консультації ветеринара та терміновий прийом у ветеринарній клініці

Деякі наші ціни

Титр антітіл (14-21 день)-4000 ₴

Реакція аутогемаглютинації-90 ₴

Трихограма-220 ₴

Групи крові собак та кішок-750 ₴

Ми завжди поруч коли потрібні

Записатись
Скорая ветеринарная помощь
Деякі наші ціни

Титр антітіл (14-21 день)-4000 ₴

Реакція аутогемаглютинації-90 ₴

Трихограма-220 ₴

Групи крові собак та кішок-750 ₴

Якщо ваш домашній вихованець отримав випадкову травму, звертайтесь до термінової ветеринарної допомоги Києва. Такі послуги надає ветеринарний центр АВЕТ. Під час падіння з висоти, ДТП або бійок з іншими тваринами рахунок може йти на хвилини. Тому екстрена медична допомога вкрай потрібна. Ми працюємо 24 години на добу без вихідних, але за складної ситуації завжди можна викликати лікаря на місце події, щоб забезпечити правильне транспортування волохатого пацієнта до стаціонару. Екстрена ветеринарна допомога від ветклініки АВЕТ – це збереження життя та здоров’я вашого вихованця, який потрапив у неприємну ситуацію. Наші фахівці завжди готові допомогти. У клініці є все необхідне для швидкої діагностики, готова операційна, є чергові профільні лікарі, які додатково проконсультують щодо стану здоров’я.

Дізнатись більше

Швидка ветеринарна допомога

Коли необхідна термінова діагностика тварин

 1. Падіння з висоти.
 2. Отримання травм при ДТП.
 3. Переохолодження чи сонячний удар.
 4. Підвищення температури тіла.
 5. Больові симптоми.
 6. Діарея у кішок та собак.
 7. Відмова від пиття та їжі.
 8. Блювота.
 9. Утруднене дихання та кашель.
 10. Дезорієнтація.
 11. Втрата свідомості.
 12. Гнійні виділення зі статевих органів.

Важливо: Будь-які переломи та травми потребують ефективного лікування. Якщо ваш вихованець отримав пошкодження, не варто чекати, поки виникнуть ускладнення. Простіше відразу звернутися до цілодобової ветеринарної клініки АВЕТ та отримати допомогу кваліфікованих лікарів.Наші фахівці проведуть усі медичні заходи для стабілізації стану вихованця, та нададуть необхідну допомогу.

Де можна записатися на прийом ветеринара цілодобово

Термінова діагностика тварин можлива у ветклініці АВЕТ. Переваги звернення до нас полягають у таких випадках:

 1. Прийом пухнастих пацієнтів ведеться цілодобово, потрапити на обстеження можна будь-коли.
 2. Проводимо консультації телефоном, якщо господар вихованця помітив погіршення стану та потребує поради. Оператори завжди на зв’язку.
 3. Травматологія у ветклініці працює у постійному режимі. Операційна завжди готова, що дуже важливо при терміновому поводженні із травмами. Є чергові рентгенологи, анестезіологи та лікарі вузького профілю.
 4. Є комфортний стаціонар для післяопераційного утримання вихованців. Там вони отримують необхідні медичні процедури, а також турботу та увагу.

Важливість своєчасного відвідування цілодобового ветеринара

Якщо ваш вихованець отримав травму, варто одразу звернутися до ветеринарного лікаря. При ушкодженнях внутрішніх органів початкові симптоми може бути мінімальними. Але можливість виникнення внутрішньої кровотечі є, і в такому разі рахунок буде йти на хвилини. Щоб урятувати вихованця, необхідне надання термінової ветеринарної допомоги.

Симптоми тварин, коли потрібна швидка допомога, можна дізнатися при консультації у ветеринарній клініці АВЕТ. Черговий лікар розповість, що потрібно в певній ситуації, щоб полегшити стан вихованця. Ми робимо все можливе для порятунку тварин, тому звертайтеся будь-коли й негайно.

З яких приводів звертаються у нашу цілодобову ветеринарну клініку у Києві

Прийом ветеринара цілодобово може знадобитися з низки причин. Основні з них:

 1. Різке погіршення самопочуття у вихованця.
 2. Нагноєння у собак і кішок, що виникли через раніше отриману травму, яка залишилася непоміченою.
 3. Отримання ушкоджень через укуси інших тварин, випадання з вікна, потрапляння під автотранспортні засоби.
 4. Загострені захворювання хронічного характеру.
 5. Загострення загальних захворювань організму.
 6. Пізно діагностовані новоутворення.
 7. Необхідність термінового операційного втручання.

Ветклініка АВЕТ обладнана всім необхідним термінової діагностики. У нас є власна лабораторія, де можна оперативно здати аналізи та отримати їх результати. Лікуємо собак, котів. Є профільні спеціалісти, що орієнтуються в особливостях виду чи породи.

Переваги цілодобової ветеринарної клініки АВЕТ

Основна перевага нашого ветеринарного центру – можливість надати допомогу у будь-якій, навіть найважчій ситуації. Досить часто, різке погіршення здоров’я у вихованця відбувається несподівано, адже багато захворювань протікають без яскраво виражених симптомів. У такому разі не треба чекати до ранку. Можна завжди зателефонувати та ветклініка АВЕТ завжди прийме Ваш дзвінок і Ви завжди можете отримати грамотну консультацію фахівця або приїхати на обстеження та лікування у будь-який час доби.

Якщо призначено медичні процедури, які господар виконати не може, ми надамо місце у стаціонарі. Досить часто це необхідно не тільки при травмах, а і при загальних захворюваннях, коли є проблеми з сечовипусканням у котів і собак, і потрібно встановити катетер. У стаціонарі тварини перебувають під постійним наглядом та отримують необхідну допомогу.

Екстрена ветеринарна допомога у Києві завжди до ваших послуг

Цілодобова ветеринарна клініка у Києві Цілодобова ветеринарна клініка пропонує широкий спектр медичних послуг для ваших вихованців. У нас можна пройти повне обстеження, здати всі необхідні аналізи, отримати призначення від дієтолога, здійснити кастрацію чи стерилізацію вихованця. Клініка оснащена сучасним обладнанням, тому на результати довго чекати не доводиться.

Здійснюється екстрене операційне втручання при травмах та переломах. Цілодобово чергує лікар, який надасть термінову допомогу навіть у найважчих випадках. Якщо вихованець погано почувається, звертайтеся негайно. Ми докладемо максимальних зусиль для його повного одужання.

Згорнути
Записатись на прийом
Записатись на прийом