Рентген для тварин у Києві та області, демократичні ціни

Рентген

Деякі наші ціни

Комплекс в'язка собак (Бруцельоз, Лептоспіроз, Парвовіроз, Експрес\бак досл. урогенітальних виділень\препуція). Перевіряються обидва партнери. -3510 ₴

ПЛР Герпесвірус собак-1260 ₴

Дирофілярія immitis+repens сумарно-1260 ₴

Респіраторний комплекс собак (аденовірус тип 2, стрептококи групи А, бордетельоз, мікоплазмоз, хламідіоз, експрес бак дослідження мокротиння)-5670 ₴

Записатись
Деякі наші ціни

Комплекс в'язка собак (Бруцельоз, Лептоспіроз, Парвовіроз, Експрес\бак досл. урогенітальних виділень\препуція). Перевіряються обидва партнери. -3510 ₴

ПЛР Герпесвірус собак-1260 ₴

Дирофілярія immitis+repens сумарно-1260 ₴

Респіраторний комплекс собак (аденовірус тип 2, стрептококи групи А, бордетельоз, мікоплазмоз, хламідіоз, експрес бак дослідження мокротиння)-5670 ₴

Рентгенографія є ефективним методом діагностики. Вона використовується для обстеження вихованців будь-якого віку. Дослідження вважається обов’язковим при низці захворювань, а також передопераційних дослідженнях. Рентген для тварин дозволяє виявити різні патології, які не визначаються при стандартних методах обстеження.

У клініці А-ВЕТ є необхідне обладнання щодо таких заходів. Це дозволяє точно поставити діагноз, призначити ефективне лікування, уникнути несподіванок під час операційного втручання, а також післяопераційних ускладнень. Ми відповідально ставимося до лікування вихованців, тому робимо все можливе для точного визначення причини захворювання.

Дізнатись більше

Чи безпечний рентген для тварин ?

Безпечною дозою випромінювання для тварин вважається значення 1 м3в. Наприклад, стандартне випромінювання при проживанні у міських умовах становить близько 2-3 м3в на рік. При проведенні рентгенографії разове навантаження на організм вихованця становить більше 0.05 мВт. Тому навіть багаторазове використання рентгена вважається абсолютно безпечним.

Цей метод дослідження має суттєві переваги. Можливість виявлення патологій кісткових тканин та внутрішніх органів дозволяють своєчасно визначити розвиток захворювань. З появою ознак, які не властиві здоровій тварині, таке обстеження призначається в обов’язковому порядку. Зробити рентген коту чи собаці можна у ветеринарній клініці А-ВЕТ.

Показання для проведення цифрового рентгена тваринам:

 1. Травми різного типу при підозрі на ушкодження кісткової тканини чи суглоба.
 2. Захворювання хребта.
 3. Хвороби органів грудної порожнини.
 4. Необхідність дослідження стану зубів.
 5. Підозра на присутність стороннього тіла в організмі тварини.
 6. Захворювання органів черевної порожнини.
 7. Підозра на онкологію.

Рентген для тварин (цифровий) використовується в різних галузях ветеринарної медицини. Завдяки сучасному обладнанню можна оперативно визначити пошкодження кісткових тканин або наявність патології, що розвивається. Ця процедура обов’язково показана при травмах. Без рентгенографії неможливо оцінити складність перелому, наявність тріщини в кістці, пошкодження суглоба та надати тварині ефективну допомогу.

Протипоказання до проведення цифрового рентгену тварин

Рентген собаці чи кішці не бажано проводити у першій половині вагітності. У цей період ембріони, що розвиваються, досить чутливі до різних зовнішніх впливів, у тому числі і до випромінювання. Якщо є можливість, краще перенести дослідження на пізніші терміни вагітності, коли розвитку ембріонів випромінювання в помірних дозах вже не загрожує.

Також протипоказанням є тяжкий стан тварини. Перед проведенням такого обстеження здійснюється стабілізація роботи систем організму. При травмах або різкому погіршенні самопочуття вихованця звертайтеся до А-ВЕТ. Клініка працює цілодобово. Ми надаємо термінову допомогу вашому пухнастому другові, проведемо обстеження, виявимо причину проблеми, призначимо ефективне лікування.

Види цифрової рентгенографії тварин

Стандартно рентген собаці чи коту призначається при травмах, але крім цього цей вид діагностики широко використовується і в інших галузях ветеринарної медицини. Детальне дослідження внутрішніх органів та кісткових тканин дає можливість своєчасно виявити наявну патологію та призначити відповідне лікування.

Цифрова рентгенографія тварин є ефективним методом діагностики при проблемах із опорно-руховим апаратом, онкології, захворюваннях внутрішніх органів. Якщо у вашого вихованця спостерігаються проблеми зі здоров’ям – ласкаво просимо до ветеринарної клініки А-ВЕТ. В нас можна пройти повне обстеження. Апаратні та лабораторні дослідження здійснюються на сучасному обладнанні, що гарантує максимальну точність результатів.

Рентген для кота чи собаки при травмах

Переломи, надколи кістки, ушкодження суглобів – часті травми у домашніх тварин. Через свою цікавість і надлишок енергії вихованці досить часто потрапляють у неприємні ситуації. Якщо у вас виникла така проблема – не чекайте, коли відкриється найближча до будинку ветеринарна клініка. Звертайтеся до А-ВЕТ, ми працюємо цілодобово.

Стандартні дослідження при отриманні травми:

 1. Збір анамнезу.
 2. Візуальний огляд, пальпація ушкодженого місця.
 3. Рентгенографія.
 4. Складання аналізів.
 5. Виявлення найбільш ефективного варіанта усунення проблеми та надання допомоги.
 6. Призначення підтримуючої терапії.

У клініці А-ВЕТ рентген для кота чи собаки коштуватиме недорого. Звертайтеся в будь-який час, якщо ваш вихованець потребує екстреної допомоги.

Цифровий рентген хребта у кота чи собаки

Призначається в таких випадках як:

 1. Остеохондроз та інші захворювання хребта.
 2. Викривлення хребетного стовпа.
 3. Підозра на наявність новоутворень у кістковій тканині.
 4. Зміщення хребців, міжхребцеві грижі, інші патології подібного плану.
 5. Будь-які травми хребта (тріщини, переломи, підвивихи, надколи).

Вроджені чи набуті проблеми з хребтом вимагають негайного лікування. Якщо вчасно не вжити належних заходів, патологія прогресуватиме, що призведе до суттєвого погіршення самопочуття вихованця та появи супутніх захворювань. Цифровий рентген хребта собаки чи кішки можна зробити у цілодобовій ветеринарній клініці А-ВЕТ.

Рентген грудної клітини собаки чи кота

Здійснюється за таких симптомів як:

 1. Проблеми із диханням.
 2. Кашель та хрипи.
 3. Зміна конфігурації грудної клітки.
 4. Збільшення температури тіла без додаткових симптомів.
 5. Поява пухлиноподібних вузлів, потовщень кісткової тканини.
 6. Укуси інших тварин, травми.

Своєчасний рентген грудної клітки собаки або кота дозволяє вчасно виявити проблему і надати своєчасну допомогу вихованцю. Варто пам’ятати, що багато захворювань дихальної системи, а також розвиток доброякісних та злоякісних пухлин проходять безсимптомно або з мінімальними проявами. Тому для точної діагностики потрібне ретельне обстеження.

Рентген для тварин у стоматології

При захворюваннях зубів рентгенографія призначається обов’язково. Дане дослідження дозволяє виявити проблеми, які не виявляються під час візуального огляду. Основні свідчення:

 1. Захворювання періодонту.
 2. Проблеми з коренями зубів.
 3. Необхідність видалення молочних зубів, що затрималися.
 4. Вроджені стоматологічні проблеми (відсутність прорізування одного чи кількох зубів у зубному ряді).
 5. Необхідність у лікуванні чи видаленні зуба.
 6. Переломи верхньої чи нижньої щелепи.
 7. Підозра на наявність новоутворення у щелепно-лицьовому апараті.

У нашій цілодобовій ветеринарній клініці можна зробити рентген зубів собаці чи коту у будь-який час. Виникли такі проблеми – звертайтесь. Надаємо як термінову допомогу, так і планові послуги.

Рентген собаці або коту при підозрі на наявність стороннього тіла в організмі

Наші вихованці досить часто примудряються проковтнути те, що їм не належить. Не завжди можна встежити за пухнастим другом. Тому потрібно уважно спостерігати за самопочуттям тварини. Відвідати ветеринарного лікаря варто за таких симптомів як:

 1. Млявість.
 2. Відсутність інтересу до їжі.
 3. Блювота чи блювотні позиви.
 4. Проблема з ковтанням води та їжі.
 5. Надлишкове слиновиділення.
 6. Запори чи діарея.

Цілком можливо, що в стравоході, кишечнику або шлунку є стороннє тіло. Визначити його наявність чи відсутність можна з допомогою цифрового рентгену для тварин. У разі різкого погіршення самопочуття (тварини важко дихають, не реагують на зовнішні подразники, з пащі постійно тече слина), звертайтеся в А-ВЕТ.

Рентген собаці або кішці при захворюваннях черевної порожнини

А-ВЕТ – це цілодобова ветеринарна клініка, рентген у нас можна зробити у будь-який час. До нас звертаються за таких проблем як непрохідність ЖКТ, синдром гострого живота, підозра на розрив сегмента кишечника та інших подібних патологіях. У більшості випадків стан тварини може погіршитися дуже швидко, і якщо не надати їй своєчасну допомогу, врятувати вихованця не вдасться.

Якщо є підозри на захворювання черевної порожнини, вихованець отримав травму живота, або є симптоми без певної причини, терміново звертайтеся до ветеринара. У нашій клініці домашній улюбленець пройде повне обстеження. Фахівці з’ясують причину нездужання і нададуть необхідну допомогу.

Згорнути
Записатись на прийом
Записатись на прийом