Вакцинація для тварин у клініці Авет - Ветеринарная клиника Киев. Ветклиника A-vet на Оболони в Киеве

Вакцинація для тварин у клініці Авет

Деякі наші ціни

Готель до 5 кг ( доба )-400 ₴

Зішкріб на отодектоз-250 ₴

Трихограма-220 ₴

Стрижка кігтів котів-100 ₴

Записатись
Деякі наші ціни

Готель до 5 кг ( доба )-400 ₴

Зішкріб на отодектоз-250 ₴

Трихограма-220 ₴

Стрижка кігтів котів-100 ₴

Вакцина – це ослаблені або неактивні віруси, які при введенні не завдають жодної шкоди здоров’ю тварини. Вони активізують роботу імунної системи.

Багато власників впевнені, що при домашньому утриманні без контакту з іншими тваринами, щеплення не потрібні. Це не вірно. Вірус може принести господар на одязі, руках чи взутті. Тому, щоб заразитися, не обов’язково спілкування одного домашнього вихованця з іншим.

Вакцинація – обов’язкова умова для запобігання виникненню небезпечних захворювань

Дізнатись більше

Якщо ви хочете, щоб ваш вихованець менше хворів і зберігав відмінну форму, необхідно своєчасно робити щеплення. Це стосується всіх тварин, особливо тих, хто утримується вдома без доступу на вулицю. У них висока чутливість  до вірусів та мікроорганізмів, тому шанс зараження набагато більший.

Те саме можна сказати про собак і котів, які часто бувають на вулиці. Імунітет у них вищий , але шанс зараження збільшується через часті контакти з іншими тваринами. Тому вакцинація украй необхідна.

Також щеплення є обов’язковими в тому випадку, якщо ви збираєтеся брати участь у виставках , або перетинати кордон іншої держави. Якщо ,у ветпаспорті, вони не будуть проставлені, участь у конкурсі або проходження митниці неможливі.

З якого віку рекомендується вакцинація?

Кошенят рекомендується щеплювати у віці від 9 до 12 тижнів. Цуценята вакцинуються від 8 до 9 тижнів. Дорослі вихованці прищеплюються комплексною вакциною щорічно, згідно з графіком. Лікар призначає дату наступного відвідування згідно з відмітками у ветпаспорті.

Після вакцинації рекомендується уникати контакту з іншими тваринами протягом 1 тижня. Також у цей період потрібно уникати переохолодження та відмовитися від купання.

Щеплення робляться тільки здоровій тварині. Перед заходом потрібна дегельмінтизація. Ви можете звернутися до клініки , або провести її самостійно, за 10 днів до вакцинації.

За наявності хронічних захворювань , або у разі вагітності чи  лактації, ветеринар підбирає вакцину індивідуально.
Перенести щеплення на пізніший термін слід після оперативного втручання, лікування захворювання за допомогою антибіотиків, або під час статевої охоти.

Якщо ви відповідальний власник і хочете, щоб ваш домашній вихованець не наражався на небезпеку, варто своєчасно проводити вакцинацію. Найзручніше це зробити в нашій клініці. У нас працюють кваліфіковані спеціалісти і є сучасний діагностичний центр, де можна виконати всі необхідні маніпуляції. Звертайтеся будь-коли, завжди раді допомогти.

Згорнути
Записатись на прийом
Записатись на прийом