Готель - Ветеринарная клиника Киев. Ветклиника A-vet на Оболони в Киеве

Готель

Деякі наші ціни

Підшкірна, внутрішньом'язова ін'єкція (1 од)-80 ₴

Печінковий профіль-500 ₴

Трихограма-220 ₴

Готель до 5 кг ( доба )-400 ₴

Записатись
Деякі наші ціни

Підшкірна, внутрішньом'язова ін'єкція (1 од)-80 ₴

Печінковий профіль-500 ₴

Трихограма-220 ₴

Готель до 5 кг ( доба )-400 ₴

Вас вітає готель при клініці Авет

Потрібна перетримка , готель для тварин в Києві ? Ви звернулися за адресою!

Наш готель  А-Вет, чудове місце для відпочинку вашого вихованця! У нас гарні умови, низькі ціни та багато інших переваг !

Дізнатись більше

9 вагомих причин залишити  тваринку в нас:

 

1. Індивідуальний підхід.

2. Регулярне кварцування.

3. Підтримка максимально комфортної температури.

4. Правильне харчування.

5. Фото/відео звітування.

6. Огляд ветеринарним лікарем.

7. Знижки постійним клієнтам.

8. Цілодобовий нагляд за чотирилапими.

9. Вигулювання.

 

В яких саме умовах буде проживати ваш улюбленець в готелі А-Вет?

Всі пухнаті гості , будуть розміщені в готелі, з урахуванням розмірів та особливостей  породи , а також беручи до уваги побажання власника!!

Ми працюємо для Вас!  І в стінах нашого готелю прийняли безліч тварин, чимало з них стали нашими постійними клієнтами, а з їх власниками ми підтримуємо теплі та дружні відносини.

Чекаємо в гості Ваших хвостиків! Клінічно здорових, вакцинованих та оброблених від зовнішніх та внутрішніх паразитів. Єдина умова – тварина має бути не агресивною, адже персонал готелю регулярно контактує з нею.

Основа роботи готелю – індивідуальний підхід до кожного , це допомагає полегшити взаєморозуміння між нашими співробітниками та вашим хвостатим другом, а також дозволяє легше перенести розлуку з Вами .

Наші персонал має всі необхідні навички для роботи з тваринами. Також за ними цілодобово наглядає черговий ветлікар, який перед прийомом до готелю обов`язково  проведе первинний огляд Вашого улюбленця.

Центр А – Вет впорається з будь якими питаннями . Пострижемо,помиємо,доглянемо, нагодуємо,полікуємо, вигуляємо! Наш готель працює цілодобово. При собі потрібно мати паспорт тваринки з актуальною вакцинацією.

Якщо у пухнастика нема щеплень, то треба приїхати на прийом заздалегідь . Лікар огляне та провакцинує вашого котика чи собаку.

А-Вет – це готель , де працюють спеціалісти високого рівня .Ми любимо чотирилапих бешкетників так само як Ви! Зручне розміщення, професіонали своєї справи , комфорт – це центр А – Вет!

Згорнути
Записатись на прийом
Записатись на прийом