Стерилізація кішки. А-ВЕТ ветеринарна клініка Київ. Оболонь

Стерилізація кішки чи кастрація — у чому різниця?

Записатись

Процедуру кастрації чи стерилізації виконують тваринам обох статей. Це різні види хірургічного втручання, створені задля контроль народжуваності. Захід рекомендується для тварин, які не мають породної цінності або мають проблеми зі здоров’ям, які при тічці, вагітності та пологах можуть посилюватися.

Стерилізацію та кастрацію котів у Києві можна здійснити у цілодобовій ветеринарній клініці АВЕТ. Перед операцією тварина проходить ретельне обстеження. Це необхідно для запобігання можливим ускладненням. Процедуру виконує досвідчений лікар. У період передопераційної підготовки та післяопераційної реабілітації можливе утримання вихованця у стаціонарі, де створені максимально комфортні умови.

Дізнатись більше

Що таке стерилізація котів та собак

Вартість стерилізації кішки чи собаки залежить від стану здоров’я, віку, необхідності додаткових аналізів та апаратних досліджень. В основному ціна процедури фіксована, і включає низку стандартних обстежень.

У ході хірургічного втручання створюється бар’єр, який перешкоджає переміщенню клітин, необхідних для зачаття. У домашніх улюбленців жіночої статі виконується перев’язка маткових труб, у вихованців чоловічої статі перев’язуються насіннєві канатики. В іншому статеві органи не торкаються, і вони продовжують працювати у звичайному режимі. Відповідно, статеві інстинкти не пропадають, але вагітність при цьому не настає. Операція проводиться за малоінвазивною методикою, що належать до категорії щадних.

Що таке кастрація кота чи собаки

Під терміном кастрація мається на увазі повноцінна операція, під час якої у вихованців жіночої статі видаляється матка та яєчники, у вихованців чоловічої статі – яєчка. Окремий різновид кастрації – овариоэктомия, що передбачає видалення лише яєчників за збереження матки. Але дана практика зустрічається дедалі рідше, тому що дуже великий шанс появи онкологічних захворювань та ускладнень загального характеру.

Скільки коштує каструвати кота чи собаку можна дізнатися телефоном у наших консультантів, а також при особистому візиті до клініки АВЕТ. Лікар докладно пояснить, у чому полягає суть процедури, проведе необхідні обстеження, призначить аналізи, проконсультує, як підготується до операції.

Що краще, каструвати чи стерилізувати собаку або кота

Стерилізація кішки або собаки є щадною процедурою, але гормональне тло тварин залишається на колишньому рівні. Тобто є процес статевого потягу в певні періоди. Також може спостерігатися гормональний дисбаланс, через що захворюванням.

Кастрація унеможливлює виникнення статевого потягу, вихованець стає набагато спокійнішим, знижується ризик розвитку раку. Також за допомогою даної процедури можна впоратися з поведінковими проблемами в агресивних тварин, схильних до домінування. Найбільш вигідну ціну кастрації собак та котів у Києві пропонує ветеринарна клініка АВЕТ.

Як відбувається стерилізація кішки чи собаки

Попередньо лікар здійснює огляд тварини, вивчає її медичну картку.За наявності хронічних захворювань призначаються додаткові процедури, включаючи гематологічні дослідження кішкам та собакам.

Процедуру рекомендується робити в молодому віці, у цьому випадку вихованці швидше відновлюються після хірургічного втручання та ризик ускладнень мінімальний. Перев’язка маткових труб або насіннєвих канатиків здійснюється через невеликі проколи, тому післяопераційний період, коли тварина потребує підвищеного догляду, триває не більше ніж тиждень.

Стерилізація проводиться під наркозом, відповідно, у період відновлення роботи організму в нормальному режимі, домашнього улюбленця краще розмістити у стаціонарі, де він перебуватиме під наглядом фахівця. Скільки коштує стерилізувати кішку чи собаку можна дізнатися у телефонному режимі у клініці АВЕТ.

Як проходить кастрація котів та собак

Кастрація котів і собак передбачає проведення повноцінної порожнинної операції, під час якої тварина занурюється у глибокий наркоз. Перед процедурою проводиться повне обстеження вихованця, вивчаються результати лабораторних та апаратних досліджень. Лікар виносить рекомендації щодо годування та напування перед хірургічним втручанням.

Важливо! Порушення цих вимог стає частою причиною післяопераційних ускладнень.

Після операції тварина міститься у стаціонар до повного відновлення всіх функцій організму. Це набагато безпечніше, оскільки у разі ускладнень, вихованцю буде надано необхідну медичну допомогу.

Переваги кастрації собак та котів

  1. Статеві інстинкти відсутні, тварини не мають природної потреби до розмноження, що позитивно позначається на їхньому характері.
  2. Істотно знижується можливість виникнення раку молочної залози в особин жіночої статі.
  3. Збільшується тривалість життя, щонайменше на 3-4 роки, у порівнянні зі стерилізованими тваринами.
  4. Знижується ризик розвитку запальних захворювань та зараження інфекційними при контакті з особами протилежної статі.
  5. Спостерігається поліпшення поведінки, тварина стає більш спокійною і поступливою.

Вартість стерилізації собак та котів нижча, але фахівці рекомендують проводити кастрацію як ефективніший метод контролю над розмноженням з мінімальними наслідками для здоров’я тварини.

Підготовка до кастрації або стерилізації собак та котів

  1. Попередній прийом. На цьому етапі лікар проведе обстеження вихованця та вивчить його медичну карту, тому не забудьте взяти з собою цей документ. За результатами обстеження призначаються додаткові аналізи та дослідження.
  2. В обов’язковому порядку призначається ультразвукове дослідження, щоб унеможливити наявність захворювань сечостатевої системи з прихованою або відсутньою симптоматикою.
  3. Вивчаються результати лабораторних та апаратних досліджень, визначається можливість проведення операції.
  4. Лікар виносить необхідні рекомендації, призначається дата процедури.

Найбільш вигідна вартість аналізів для кішок та собак у ветеринарній клініці АВЕТ.

Де пройти весь комплекс процедур — від аналізів до операції з кастрації собаки чи кота

На сучасній апаратурі  УЗД для котів та собак у Києві здійснюється в нашій клініці. АВЕТ — це можливість комплексного підходу до розв’язання проблеми. У нас можна пройти повний комплекс обстежень вихованця, кваліфікований фахівець зробить операцію, після якої тварина опиниться у затишному стаціонарі під наглядом медперсоналу.

Аналізи для собак та кішок обійдуться недорого. Діє пільгова програма кастрації та стерилізації вихованців. Наша ветеринарна клініка у Києві працює цілодобово. Пройти обстеження, здати аналізи та отримати їх результати можна у будь-який час. Є стаціонар для утримання домашніх улюбленців у післяопераційний період. Звертайтесь, у нас працюють лікарі з великим досвідом та високою кваліфікацією.

Згорнути
Записатись на прийом
Записатись на прийом