Проведення пластичних операцій тваринам у Києві

Пластична хірургія кішок та собак

Деякі наші ціни

Підшкірна, внутрішньом'язова ін'єкція (1 од)-80 ₴

Групи крові собак та кішок-750 ₴

Постановка в-в катетера-195 ₴

Трихограма-220 ₴

Записатись
Деякі наші ціни

Підшкірна, внутрішньом'язова ін'єкція (1 од)-80 ₴

Групи крові собак та кішок-750 ₴

Постановка в-в катетера-195 ₴

Трихограма-220 ₴

Як говорять досвідчені лікарі, що спеціалізуються у цій сфері, насамперед важлива функціональність, тоді як у другу чергу – естетичність. Це досить нова галузь ветеринарної практики, але у Києві пластична ветеринарна хірургія вже стала загальнодоступною. Щоб отримати консультацію у спеціаліста, достатньо звернутися до медичного центру АВЕТ. У нас працюють досвідчені лікарі, які запропонують ефективні варіанти вирішення проблеми.

Дізнатись більше

Пластичні операції тваринам будь-якої складності у Києві

Пластичні операції у тварин здійснюються для відновлення функціональності пошкоджених органів та тканин. Найчастіше така неприємність трапляється при бійках з іншими тваринами, у разі потрапляння під машину, падіння з висоти. Якщо вам потрібна консультація компетентного фахівця з цього питання, звертайтесь до АВЕТу. Записатися на прийом можна телефоном або в онлайн режимі на нашому сайті.

Види пластичної хірургії у тварин

Пластичні операції у тварин поділяються на два типи – естетичні та реконструктивні. У першому варіанті втручання такого плану необхідне корекції естетичності зовнішнього вигляду вихованця. Найчастіше використовується усунення породних невідповідностей, і навіть вроджених дефектів. Сучасні технології дозволяють вирішити проблеми навіть суттєвими дефектами зовнішності домашніх тварин.

Реконструктивні операції спрямовані відновлення нормальної функціональності внутрішніх органів прокуратури та тканин. Призначаються при необхідності корекції вродженого дефекту, а також для усунення наслідків отриманих травм, що істотно впливають на комфорт життя вихованця.

У клініці АВЕТ можна пройти обстеження, під час якого профільний спеціаліст запропонує найефективніші варіанти рішення проблеми.

Основні напрямки проведення пластичних операцій у тварин

Існують різні напрямки пластичної хірургії у тварин. У клініці АВЕТ є спеціалісти різного профілю, які здатні розв’язувати проблему функціонального або естетичного характеру, що є у вашого вихованця.Ветеринарний центр обладнано сучасними приладами для точної діагностики. Це сприяє постановці правильного діагнозу та виробленню ефективної схеми для усунення присутньої неприємності.

Попередні консультації можна отримати у телефонному режимі. Черговий лікар відповість на всі питання, що цікавлять, а також здійснить запис на прийом у зручний для вас час.

Пластика шкіри

Належать до категорії косметичної хірургії у ветеринарії. Дане втручання спрямоване на відновлення цілісності шкіри та позбавлення від рубців та шрамів, які приносять суттєвий дискомфорт. Основні види пересадки – маркова методика, запозичення тканин зі здорових місць, комбіновані варіанти, залежно від виду та ступеня наявних ушкоджень.

Варіанти розв’язання проблеми можна дізнатися лише після огляду вашого вихованця профільним фахівцем. У клініці АВЕТ працюють лікарі з великим досвідом, які можуть здійснити операцію високого рівня складності.

Вовча паща та заяча губа у тварин

Вовча паща — це вроджена патологія, що досить зустрічається, при якій виникає дефект твердого або м’якого піднебіння. Полягає у неприродному повідомленні ротової порожнини з порожниною носа. Перші ознаки можна спостерігати з народження, при ссанні малюк захлинається, навколо ніздрів з’являється молоко, що булькотить.

Заяча губа – дефект, який відноситься як до самостійних, так і до дефектів, що супроводжують організм. Полягає в аномальному розвитку верхньої губи, здебільшого має мінімальний вплив на фізіологію.

При своєчасному операційному втручанні така патологія як вовча паща та заяча губа у тварини дозволяє уникнути вторинних захворювань (риніту чи трахеїту).

Усунення аномалій розвитку у тварин та результатів травм

Досить часто тварина має генетичну схильність до виникнення патологій розвитку. Але більшість таких проблем може бути усунена за допомогою хірургічного втручання. Щоб дізнатися про можливі варіанти розв’язання проблеми, варто записатися на прийом ветеринара в клініку АВЕТ.

Основні напрямки цієї галузі:

  • Усунення набутих патологій, отриманих через травми.
  • Усунення вроджених патологій (вовча паща, заяча губа, заворот повік та інші подібні аномалії).
  • Видалення зайвих пальців. У деяких випадках таке порушення може спричинити суттєвий дискомфорт при ходьбі, а також провокувати патологічні зміни у будові кінцівок.

Ветеринарна клініка АВЕТ здійснює пластичні операції у тварин. До нас можна звернутися з приводу естетичної та реконструктивної пластичної хірургії.

Потреба ветеринарної пластичної хірургії

Раніше усунення аномалій розвитку тварин було малодоступно. Тварини, що народилися з такою патологією, здебільшого були приречені. Або ж, через певні особливості організму, у них розвивалися супутні захворювання, що істотно погіршують якість життя. Нині ці проблеми легко вирішуються за допомогою пластичної хірургії. Навіть у разі тяжкої травми, коли функціональні можливості організму порушені, їх можна повністю відновити.
Якщо у вашого чотирилапого улюбленця вроджений або набутий дефект, який потребує корекції, звертайтеся до цілодобової ветеринарної клініки АВЕТ.

Переваги нашого центру ветеринарної медицини

  • Цілодобовий прийом пацієнтів. Потрапити на консультацію до профільного фахівця можна у будь-який час.
  • Якщо вихованець неконтактний, не любить поїздки та перебування поза домом, можна викликати лікаря додому для первинного огляду.
  • У разі різкого погіршення стану через набуту травму або вроджену патологію, яка негативно впливає на функціональність організму, можлива термінова медична допомога.
  • У клініці є можливості для оперативного обстеження.

Мається комфортний стаціонар, де тварини почуваються як удома. Вони перебувають під постійним наглядом лікаря та отримують максимум турботи.

Ветеринарна клініка АВЕТ працює 24 години на добу. Звертайтеся будь-коли.

Згорнути
Записатись на прийом
Записатись на прийом