Лікування неврологічних проблем у свійських тварин. Нейрохірургія

Нейрохірургія та неврологія тварин в Києві

Деякі наші ціни

Титр антітіл (14-21 день)-4000 ₴

Отоскопія(без відео)-200 ₴

Трихограма-220 ₴

Фіксація агресивної тварини (1 лікар)-220 ₴

Записатись
Деякі наші ціни

Титр антітіл (14-21 день)-4000 ₴

Отоскопія(без відео)-200 ₴

Трихограма-220 ₴

Фіксація агресивної тварини (1 лікар)-220 ₴

Ветеринарна нейрохірургія та невралгія тварин – досить молода галузь медицини, що розвивається в активному темпі. Цьому сприяє поява нових методів діагностики, які застосовуються у ветеринарній практиці. Відповідно є можливість точно поставити діагноз навіть у найскладніших випадках, і призначити відповідне лікування.

Дізнатись більше

Лікування неврологічних захворювань у Києві. Вартість неврологічних операцій

У клініці АВЕТ нові практики з діагностики та лікування тварин впроваджуються на постійній основі. У нас можна записатися на консультацію ветеринара невролога, якщо у тварини є порушення щодо цього напрямку.

Наші фахівці проведуть огляд вашого вихованця та призначать необхідні апаратні дослідження для точного визначення проблеми. При необхідності залучаються фахівці іншого профілю. Це дозволяє визначити правильну схему лікування.

 

 

Коли потрібна консультація ветеринара невролога

 1. Судоми та епілептичні напади.
 2. Нудота та блювання.
 3. Порушення координації рухів.
 4. Нервовий тик.
 5. Невпевнена хода, тремтіння в лапах.
 6. Частковий або повний параліч кінцівок.
 7. Відсутність чутливості чи гіперчутливість певної ділянки тіла.
 8. Зниження зору, часткова чи повна втрата слуху.
 9. Нетипова поведінка, безпричинна агресія.
 10. Млявість, апатія, загальна м’язова слабкість.
 11. Болі під час руху.
 12. Голова хилиться в один бік.
 13. Мимовільне спорожнення кишечника.

 

Це основні симптоми неврологічних захворювань домашніх тварин, і якщо спостерігаються такі відхилення, потрібно терміново відвідати профільного фахівця. Лікар проведе огляд вихованця та виявить причину захворювання. Ми маємо всі можливості для точної діагностики.

 

Різновиди захворювань нервової системи тварин

Анемія головного мозку. Може протікати у гострій та хронічній формі. Зазвичай викликається гострою крововтратою, порушенням роботи серцево-судинної системи, порушенням функції кровотворення. Потребує комплексної невідкладної терапії.
Гіперемія мозку. Виникає через тривале перебування на спеці, при новоутвореннях, що здавлюють яремну вену, перебування в задушливому приміщенні, отруєння отрутами мінерального походження. Для визначення патології потрібно КТ чи МРТ головного мозку.
Епілепсія. Виникає при інфекційних чи вірусних ураженнях головного мозку. При початковій стадії розвитку захворювання прогноз є сприятливим. При запущеному стані та нападах, що часто повторюються, можливий летальний результат.

Як підготуватися до прийому ветеринара невролога?

Огляд та медичні дослідження потрібно проводити у комфорті для вихованця. Тому ми запрошуємо відвідати вас та вашого чотирилапого улюбленця ветеринарний центр АВЕТ, де створено найбільш сприятливі умови для точної діагностики.

 

З собою варто взяти паспорт, документи на вихованця, а також його медичну картку з попередніми результатами обстежень та поставленими діагнозами.

У день огляду потрібно обмежити вихованця у їжі, а також не давати йому жодних знеболювальних засобів. Їхня дія на організм може спотворити клінічну картину, що призведе до помилкового діагнозу.

 

Якщо вихованець не може рухатися або рухається важко, переносити його потрібно максимально акуратно, щоб не погіршити стан. 

 

Методи діагностики неврологічних захворювань у тварин

 1. Насамперед проводиться опитування власника для збирання анамнезу, огляд тварини, призначається цифрова рентгенографія собак та котів. Таким методом можна визначити наявність травм спинного чи мозку, розриви нервів.
 2. Також необхідне ультразвукове дослідження для визначення стану внутрішніх органів і м’яких тканин.
 3. Проводиться огляд очного дна виявлення патологій в тканинах мозку.
 4. Додатково призначається пункція для взяття спинномозкової речовини. Це необхідно для виключення таких захворювань як енцефаліт та мієліт, а також запальних процесів.
 5. Також береться загальний аналіз крові.

Діагностика неврологічних захворювань можлива у клініці АВЕТ. Ми маємо все необхідне обладнання для повного обстеження організму, працюють лікарі вищої категорії.

Лікування неврологічних захворювань у тварин

Лікування неврологічних захворювань передбачає комплексний підхід, що полягає у поєднанні медикаментозних та фізіотерапевтичних методик. У деяких випадках проводиться хірургічне лікування нервових хвороб тварин. Для грамотної передопераційної підготовки та післяопераційної відновлювальної терапії тварину рекомендується помістити у стаціонар.

 

У нас створені всі умови для проведення лікувальних заходів, і тварини отримують чудовий догляд та максимум уваги.

 

Операційне втручання призначається за таких патологій як:

 • нестабільність хребетного стовпа,
 • відкриті черепно-мозкові травми,
 • зміщення хребців.

У таких випадках тварині потрібне постійне спостереження лікарів для уникнення різкого післяопераційного ускладнення, що буває досить часто при невідповідному догляді за вихованцем та недотриманні рекомендацій.

Цілодобова допомога у центрі ветеринарної медицини у Києві

Фахівці з великим досвідом, які практикують у такій галузі як неврологія тварин, приймають у нашому центрі ветеринарної медицини.

 

 

При симптомах, що свідчать про можливий розвиток захворювання, звертайтеся будь-коли! Проконсультуватися з приводу стану тварини та необхідної допомоги можна телефоном: (067) 537-1000 або в онлайн режимі.

 

 

Черговий лікар порекомендує, як полегшити стан вихованця, відправить до вас бригаду додому або запише на терміновий прийом до фахівця.

Вашому улюбленцю буде надано термінову або планову медичну допомогу на найвищому рівні. Також, після лікування, лікар надасть низку рекомендацій, спрямованих на швидке відновлення здоров’я тварини.

Здоров’я вам, та вашим чотирилапим!

Згорнути
Записатись на прийом
Записатись на прийом