Лікування онкології у домашніх тварин
ЗаписатисьБак-висів з чутливістю до антибіотиків (шкіра, пунктат, фекалії, сеча)-1260 ₴
Коронавірус котів IgG-900 ₴
ПЛР Аденовірус 1 типу (інфекційний гепатит собак)-1080 ₴
Респіраторний комплекс собак (аденовірус тип 2, стрептококи групи А, бордетельоз, мікоплазмоз, хламідіоз, експрес бак дослідження мокротиння)-5670 ₴
Цылодобова ветдопомога у Києві завжди доступна у клініці «А-Вет». Лікарі проведуть повне обстеження вашого вихованця, виявлять причину проблеми, призначать ефективне лікування. При раптовому погіршенні стану здоров’я, що нерідко буває при прогресуючих формах раку, можлива термінова діагностика, операція та перебування у стаціонарі до стабілізації стану.
Дізнатись більшеОнкологія у котів
Онкологія у кішок виникає під впливом низки певних факторів. Це досить небезпечна патологія організму, яка, без відповідного лікування, загрожує летальним кінцем. Діагностується досить складно, захворювання може розвиватись без особливих симптомів. Тому важливо проводити регулярне обстеження домашніх вихованців, особливо якщо є генетична схильність.
Діагностика раку включає низку лабораторних та апаратних досліджень. Як за доброякісних, і при злоякісних пухлинах рекомендується оперативне втручання. У першому випадку результат сприятливий, у другому випадку все залежить від стадії захворювання та наявності метастазів. Чим раніше розпочати лікування, тим більше шансів на повне одужання.
Симптоми онкології у котів
- Поява пухлинних вузлів. Можуть бути як одиночними, так і множинними.
- Різке зниження маси тіла.
- Погіршення апетиту.
- Розлади роботи травного тракту.
- Задишка, кашель. Частий симптом при раку легень у котів.
- Складнощі з відвідуванням туалету. Часті запори чи діарея.
- Пригнічений стан, відсутність реакції на зовнішні подразники.
- Зниження роботи імунної системи, ранки та подряпини, навіть при відповідному лікуванні, гояться занадто довго.
- Виділення з носа із включенням крові.
- Поява виразок, у тому числі виділяється гнійний вміст.
Діагностика раку у тварин здійснюється на основі результатів аналізів та апаратних досліджень.Залежно від стадії розвитку захворювання та його варіацій (доброякісна або злоякісна пухлина) призначається операційне втручання з подальшою терапією.
Причини онкології у котів
- Генетична схильність.
- Неправильне харчування.
- Невідповідні умови утримання.
опромінення. - Часті травми.
- Зниження імунітету.
- Постійне вживання гормональних препаратів.
- Неконтрольована в’язка. Найчастіша причина раку молочної залози у кішок.
Найчастіше рак виникає у породистих вихованців, які мають генетичну схильність. Тому проводити профілактичні огляди потрібно регулярно, щоб не прогаяти початкову стадію розвитку захворювання. Якщо виникла підозра на симптоми онкології у кішок, звертайтеся до цілодобового ветеринарного центру «А-Вет». Кваліфіковані фахівці проведуть повне обстеження вашого вихованця, виявлять причину виникнення захворювання, призначать лікування та подальшу терапію, щоб уникнути рецидивів.
Стадії рака у котів
Перша стадія. На початку розвитку захворювання ознаки раку у кішок можуть бути повністю відсутніми. Через час спостерігається млявість та зниження апетиту. Така хвороба є особливо небезпечною, якщо вона вражає внутрішні органи. Яскраво виражені симптоми можуть з’явитися тільки на другій чи третій стадії захворювання.
Друга стадія. У цей період перебігу захворювання ракові пухлини у кішок збільшуються у розмірах та дають метастази у сусідні лімфовузли. На даному етапі можна спостерігати зниження апетиту та різку втрату ваги.
Третя стадія. Зростання пухлини уповільнюється, але метастази поширюються.На цьому етапі лікування ще можливе.
Четверта стадія. Вважається невиліковною. Пухлина має великі розміри, метастази у кішки вражають більшу частину сусідніх органів. Є яскраво виражені симптоми дисбалансу в роботі організму.
Діагностика рака у котів
Щоб визначити захворювання, особливо на його початковій стадії, необхідно провести гістологічне та цитоморфологічне дослідження. Насамперед лікар оглядає тварину та оцінює її стан. Далі слідує призначення аналізів та апаратних досліджень. За результатами визначається стадія розвитку захворювання, і навіть його форма.
За необхідності проведення операції призначається передопераційна підготовка та спеціальна дієта. Після операційного втручання, якщо пухлина злоякісна, рекомендується проведення променевої чи хімеотерапії. Успішне лікування раку у кішок можливе при своєчасній діагностиці, поки захворювання перебуває на ранніх стадіях.
Поширені види раку у котів
- Рак молочної залози. На сосках з’являються ущільнення, що швидко збільшуються. Спостерігаються гнійні виділення. Захворювання швидко прогресує.
- Лімфома. Неконтрольований поділ клітин виникає у лімфовузлах. Найчастіше ця патологія викликає рак печінки у котів, а також вторинне ураження інших органів.
- Саркома. Пухлина швидко збільшується у розмірах, тварина відчуває сильний біль. Такий перебіг захворювання характерний для раку нирок у котів, а також ураження інших внутрішніх органів.
- Карцинома. Патологія найчастіше виникає у легенях, кишечнику, на слизових оболонках і шкірному покриві. Стрімко прогресує та потребує негайного лікування та грамотної післяопераційної терапії, інакше можливі рецидиви.
- Плоскоклітинний рак. Виникає на слизових оболонках ротової порожнини. Характерні ознаки – неприємний запах, поява виразок, що не гояться, випадання зубів.
Куди звернутися при підозрі на онкологію у котів
На прийом ветеринара онколога можна записатися у цілодобовому ветеринарному центрі «А-Вет». Ми маємо все необхідне обладнання для термінової діагностики. Наші фахівці мають великий досвід роботи та успішно лікували чотирилапих пацієнтів із занедбаними стадіями захворювання. Але варто пам’ятати, що раніше діагностувати хворобу, тим більше шансів на повне одужання. Тому навіть при незначному погіршенні самопочуття вихованця звертайтеся до лікаря.
Онкологія у собак
Пухлини у собак найчастіше виникають через генетичну схильність або невідповідні умови утримання. Вони можуть бути злоякісними чи доброякісними. В обох випадках потрібна операція видалення новоутворення. Але при злоякісній пухлині необхідна променева або хімеотерапія, при доброякісній лише післяопераційний догляд та правильна дієта.
Онкологія у собак діагностується досить складно. На початкових етапах захворювання яскраво виражені симптоми можуть бути відсутніми. Тому для породистих особин, що мають генетичну схильність, важливо проходити регулярне обстеження. Записатися на консультацію до фахівця можна у цілодобовій ветеринарній клініці «А-Вет».
Причини рака у собак
Рак у собаки виникає при дії низки факторів, що впливають.
Основні з них:
- Регулярний травматизм.
- Невідповідні умови утримання.
- Неправильне харчування.
- Часті пологи.
- Зниження імунітету.
- Генетична схильність.
- Використання гормональних препаратів контролю статевого інстинкту.
Найбільш схильні до онкологічних захворювань породисті особини. Щоб уникнути такої проблеми, варто регулярно проходити обстеження у фахівця. Записатися на прийом до онколога ветеринару можна у клініці «А-Вет». Ми маємо всі необхідні можливості для проведення досліджень. Також проводимо консультації телефоном або в онлайн режимі. Звертайтеся будь-коли, завжди раді допомогти.
Симптоми рака у собак
- Різке зниження ваги.
- Відсутність апетиту.
- Проблеми із роботою шлунково-кишкового тракту (діарея, запори).
- Періодичне блювання, у вмісті можна виявити згустки крові.
- Наявність пухлин будь-якої частини тіла.
- Об’єм живота збільшується.
- Спостерігається неприємний запах із пащі.
- Проблеми із диханням. Одна з типових ознак раку легенів у собак.
- Кульгавість при повній відсутності травм.
- Судомний синдром.
Лікування раку у собак – тривалий та багатоетапний процес, який, в основному, залежить від своєчасної діагностики. У деяких випадках захворювання може протікати безсимптомно та різко прогресувати. Тому, при найменшому погіршенні стану здоров’я вашого вихованця, потрібно відвідати ветеринарного лікаря та зробити обстеження організму. У ветеринарній клініці АВЕТ є всі необхідні можливості.
Види пухлин у собак
Усі новоутворення можна поділити на доброякісні та злоякісні. Визначити різновид пухлини можна лише після того, як будуть проведені гістологічне та цитоморфологічні дослідження. Лікування таких патологій, в обох випадках, передбачає проведення операції. При доброякісних пухлинах можливість рецидиву мінімальна. Тому лікар пропише післяопераційну терапію, що сприяє швидкому відновленню організму.
У разі злоякісної пухлини потрібно більш серйозне лікування – променева або хімеотерапія, доповнена комплексними загальнозміцнюючими препаратами. Ефективне лікування таких патологій залежить від своєчасної діагностики раку. Чим швидше буде виявлено захворювання, тим більше шансів на повне одужання.
Стадії рака у собак
1 стадія. Найчастіше симптоми раку у собак відсутні. Можна спостерігати лише незначне погіршення самопочуття. Але дана патологія становить небезпеку при ураженні внутрішніх органів та прогресуючої форми.
2 стадія. Пухлина починає збільшуватися у розмірах. Є яскраво виражені симптоми метастазів у собаки – відсутність апетиту, проблеми зі стільцем, млявість, втрата ваги.
3 стадія. Відбувається активне поширення метастазів в організмі, можуть виникнути такі вторинні захворювання, як рак сечового міхура у собаки та ураження інших внутрішніх органів.
4 стадія. Вважається невиліковною, але за хорошого імунітету шанс є. Пухлина має великий розмір, метастази поширюються практично по всьому організму.
Поширені варіанти онкології у собак
- Карцинома у собак виникає досить часто. Вражає внутрішні органи. Симптоматика мінімальна на початковій стадії. Але основна небезпека полягає у швидкому розвитку захворювання. Тому при різкому погіршенні самопочуття важлива оперативна діагностика.
- Новоутворення на молочних залозах. Ущільнення швидко збільшуються в розмірах, можливе виділення гнійного вмісту, виразки, що не гояться. Виникає, найчастіше, через неконтрольовані в’язки. Ціну видалення пухлини молочної залози у собак можна дізнатися, зателефонувавши до клініки АВЕТ.
- Лімфома. Вражає лімфовузли, швидко прогресує та дає метастази. Провокує появу пухлин інших органах.
- Плоскоклітинний рак у собак. Виникає на слизовій оболонці в порожнині рота. Основні симптоми – виразки, поява неприємного запаху з пащі.
Діагностика онкології у собак
Симптоми раку собак можуть бути виражені мінімально, тому потрібно уважно спостерігати за вихованцем і звертатися до лікаря навіть при незначному погіршенні самопочуття. Якщо виникає підозра на рак, фахівець призначить необхідні лабораторні та апаратні дослідження. Відповідно до їх результатів ставиться діагноз та проводиться лікування.
При раку грудей у собак, а також ураженні інших органів, рекомендується проведення операції з подальшою терапією. При комплексному лікуванні є всі шанси на одужання та відсутність рецидивів. Провести обстеження вихованця можна у цілодобовій ветеринарній клініці АВЕТ.
Де знайти ветеринарну клініку із стаціонаром у Києві
Досить часто до нашого ветеринарного центру привозять пацієнтів з області. Це цілком логічно тому, що не скрізь є умови для післяопераційного догляду. У нас працюють найкращі лікарі Києва, а також є всі умови для стабілізації вихованця після операційного втручання. У стаціонарі чотирилапі пацієнти отримують необхідний догляд та увагу.
Якщо з’явилася пухлина на грудях у собаки або спостерігається погіршення здоров’я, звертайтеся до нашого ветеринарного центру. Працюємо цілодобово та без вихідних. Надаємо консультації по телефону або онлайн онлайн на нашому сайті.