Про нас

logo photo

Дорогі друзі! Ми раді вітати вас в нашому центрі!

Наша ветеринарна клініка надає цілодобову ветеринарну допомогу.


Наші проффесіонали Авет нададуть допомогу в будь-який час доби, навіть вночі, і навіть якщо біда з вашим улюбленцем трапилася у вихідні дні або святкові.

Наша ветеринарна клініка представлена ​​лікарями різних спеціалізацій.

Ветеринарний центр "Авет" має всі види спеціалізації: лікування собак, кішок. Наші професіонали «Авет» допоможуть у будь-який час доби, навіть уночі, і навіть, якщо лихо з вашим вихованцем трапилося у вихідні дні чи свята.
До Ваших послуг: терапія, хірургія, лабораторна діагностика, УЗД, ендоскопія, травматологія..

logo logo

Лабораторна діагностика представлена ​​широким спектром досліджень.

Вакцинація тварин здійснюється із застосуванням вакцин імпортного та вітчизняного виробництва з обов'язковою реєстрацією

logo

Аптека для тварин має широкий вибір лікарських засобів, витратних матеріалів та зоотоварів.

Наша команда

Записатись на прийом

appointment appointment

Успішно відправлено

wishes

Кожному хвостатому, четверолапому або крилатому ми бажаємо здоровя та безтурботного довголіття та робимо все, щоб надати правильну та своєчасну допомогу.

У нашому ветеринарному центрі працюють кваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом. Наші лікарі займаються вирішенням проблем всіх органів і систем тварини. Вони підберуть кращий варіант лікування для вашого вихованця.
Ціни на лікування домашніх тварин ми стараємся тримати адекватними,щоб кожному домашньому улюбленцю була надана адекватна ветеринарна допомога.