Проведення ендокринологічних операцій у тварин у Києві

Операції на органах ендокринної системи

Записатись

У деяких випадках лікування патологій ендокринної системи тварин потребує хірургічного втручання. Операції такого типу належать до категорії складних, тому потребують високого професіоналізму. Перед призначенням цього заходу тварина має пройти ретельне обстеження, щоб уникнути виникнення післяопераційних ускладнень. Також перед операцією проводиться корекція харчування для максимального зміцнення організму, а в післяопераційний період призначають препарати, що сприяють повному відновленню.
Компетентний ветеринарний лікар ендокринолог приймає у цілодобовому ветеринарному центрі АВЕТ. Є сучасна операційна та все необхідне обладнання для проведення точної діагностики та надання необхідної допомоги тваринам. Звертайтеся як у плановий прийом, і у термінових ситуаціях.

Дізнатись більше

Поширені захворювання щитовидної залози у тварин

Існує ряд патологій щитовидної залози, за яких необхідне проведення операції. Спектр відхилень такого типу залежить від виду тварини. У собак найчастіше виникають новоутворення паренхіми. У кішок – гіперплазія паренхіми у доброякісній формі, яка викликає таке захворювання як гіпертиреоз.

 

Гіпертиреоз також є поширеним захворюванням щитовидної залози у свійських тварин. У кішок така патологія виникає набагато частіше, а у собак, переважно, пов’язана з неоплазією.
Клінічні ознаки таких захворювань можуть виражатися мінімально протягом кількох місяців, або навіть років. Все залежить від стану організму тварини. Через час самопочуття тварини різко погіршується і потрібне термінове операційне втручання. Важливо регулярно проходити огляд спеціаліста, особливо для вікових вихованців.

Діагностика ендокринологічних захворювань у тварин

Клініка АВЕТ здійснює діагностику ендокринних захворювань тварин за допомогою сучасних методик та обладнання. Досить часто такі патології мають схожі симптоми з іншими хворобами, тому, без лабораторних досліджень, неможливо поставити точний діагноз. У ході діагностичних заходів призначається:

 1. Загальний аналіз крові та сечі.
 2. Ультразвукове дослідження.
 3. Кардіологічне обстеження.
 4. Використання спеціальних гормональних маркерів.

Комплексна оцінка результатів дослідження, а також облік інших факторів, що впливають, таких як вік тварини, її стан, особливості породи, наявність хронічних захворювань внутрішніх органів, дає можливість скласти повну клінічну картину і визначити, що буде ефективніше, медикаментозна терапія або хірургічне лікування ендокринологічних захворювань тварин.

 

Основні симптоми ендокринних захворювань у собак та котів

 1. Поступова втрата ваги.
 2. Гіперактивність чи навпаки, апатичний стан.
 3. Періодичне блювання або розлад роботи ЖКГ.
 4. Підвищення температури тіла.
 5. Непереносимість тепла.
 6. Судоми.
 7. Проблеми із диханням.
 8. М’язова слабкість.
 9. Збільшення щитовидної залози у розмірі з одного або з обох боків.
 10. Дерматологічні захворювання (виникають як вторинні патології).
 11. Тахікардія
 12. Патологічно швидке зростання пазурів.

Найчастіше захворювання ендокринного характеру виникають у літніх вихованців. Тому деякі симптоми, які можуть проявлятися як поодиноко, так і комплексно, господарі пов’язують із віковими змінами організму. Для збереження здоров’я тварини та запобігання розвитку захворювання важливо відвідувати ветеринара не менше 2 разів на рік, та здавати необхідні аналізи.

 

Небезпека патологій паращитовидної залози у собак та котів

При захворюваннях паращитовидної залози у котів та собак виникає дисбаланс рівня кальцію у крові. Показники можуть бути як критично завищеними, і заниженими. Також подібні порушення можуть бути викликані раковими пухлинами, проблемами у роботі надниркових залоз, порушенням роботи серцево-судинної системи, а також іншими загальними патологіями організму. Щоб уникнути неправильного діагнозу, в результаті якого використовуватиметься неефективне лікування, необхідне всебічне обстеження.
Якщо вчасно не розпочати лікування, можливий розвиток вторинних захворювань, що зачіпають підшлункову та статеві залози, а також інші органи організму.

Важливо: Після операційного втручання, при якому видаляється як щитовидна, так і паращитовидна залози, потрібне уважне спостереження за станом вихованця, регулярний прийом рекомендованих лікарем препаратів, а також корекція харчування.

 

Де знайти кваліфікованого ветеринарного хірурга

Діагностика та лікування ендокринологічних захворювань, що потребують хірургічного втручання – складний процес. Він передбачає комплексне обстеження всього організму, виявлення патологій і вторинних захворювань, розробку ефективної схеми лікування.
Досвідчений ветеринарний хірург приймає у цілодобовому ветеринарному центрі АВЕТ. Тут ваш вихованець може пройти обстеження як у терміновому, так і в плановому режимі, а також нададуть йому необхідну допомогу.При показаннях до операційного втручання вихованцю надається місце у комфортному стаціонарі перебування під наглядом у післяопераційний період.

Куди звертатися у разі різкого погіршення стану здоров’я вихованця

Центр ветеринарної медицини у Києві працює 24 години на добу. Також ми надаємо консультації телефоном або в онлайн режимі, якщо господар тварини потребує термінової поради. Працюють бригади швидкої допомоги на виїзді. Якщо ваш пухнастий друг став погано почуватися, не обов’язково чекати до ранку, коли відкриється найближча клініка. Можна будь-коли викликати лікаря додому.
Також при підозрі на розвиток захворювань можна записатися до профільного фахівця на обстеження. Наші лікарі забезпечують повний супровід волохатих пацієнтів, що сприяє ефективному лікуванню та швидкому одужанню.

Згорнути
Записатись на прийом
Записатись на прийом