Цілодобова ветклініка на Оболоні. Сучасне обладнання.

«А-Вет» – цілодобова ветклініка на Оболоні

Записатись

Для багатьох людей домашні улюбленці стають повноправними членами сім’ї, оточеними турботою та увагою. Натомість чотирилапі дарують господарям тепло та любов. Але, на жаль, наші вихованці, як і ми, теж схильні до різних хвороб і не застраховані від травм. Також їм потрібні планові процедури – профілактика глистних інвазій, вакцинація, діагностика та обстеження для визначення стану здоров’я. А іноді трапляються й екстрені ситуації, коли цілодобова ветклініка просто потрібна.

Дізнатись більше

Чим зручні послуги ветеринарного центру?

Допомогу в такій установі вихованець може отримати у будь-який час доби. Адже домашні тварини, як і люди, можуть захворіти будь-якої миті, тому лікувальні центри, які цілодобово здійснюють прийом пацієнтів, здатні надати екстрену допомогу хворому. Якщо трапилася неприємність, звертайтеся до А-ВЕТ де працюють найкращі лікарі.

З якими проблемами найчастіше звертаються за швидкою ветеринарною допомогою?

Як правило, за наданням екстреної медичної допомоги звертаються за таких проблем:

 1. Отруєння тварини.
 2. Травми та переломи.
 3. Проблеми з родовою діяльністю у вагітних кішок та сук.
 4. Різке загострення хронічних захворювань, що потребує екстреного медичного втручання та ін.

«А-Вет» – це ветеринарна допомога на Оболоні, яка надає широкий спектр як екстрених, так і планових послуг. Безумовно, у такому величезному місті як Київ – медичних центрів, у яких готові допомогти тварині, достатньо.Однак саме «А-Вет» на сьогодні пропонує найвигідніші пропозиції та великий перелік медичних маніпуляцій. Завдяки наявності власного діагностичного центру обстеження здійснюється за короткий термін.

 Цілодобова ветеринарна клініка – Послуги

Ви помітили, що у вашого домашнього улюбленця раптово погіршилося самопочуття? Тварина отримала серйозну травму або у неї є ознаки тяжкої хвороби, що вимагають екстреного втручання – звертайтесь до нас! Наш ветцентр із рентгеном та іншими видами діагностичної техніки працює 24/7. Ветеринари готові вжити необхідних заходів медичної допомоги й врятувати життя вашого хвостатого товариша.

Якщо стан вихованця дозволяє, лікар призначить лікування в домашніх умовах. Але якщо кішка або собака у важкому стані, наша клініка зі стаціонаром завжди зможе розмістити вашого улюбленця у зручних апартаментах з належним доглядом та харчуванням.

У разі відсутності необхідності швидкої ветеринарної допомоги, ми чекаємо вас у нашому центрі на Оболоні на планові або профілактичні процедури.

Серед усього спектру послуг, що надаються, найбільш затребувані такі:

 •  УЗД кішок та собак;
 • Рентген домашніх тварин (ветклініка з рентгеном «А-Вет» пропонує цю послугу за найдоступнішою ціною в місті);
 • Ортопедія та хірургія;
 • Вакцинація тварин.

З повним списком можна ознайомитись у розділі «Послуги» на нашому сайті. З усіх питань, що вас цікавлять, консультуйтеся за телефоном (067) 537-1000.

Цілодобова ветклініка з рентгеном

У нашій ветеринарній клініці на Оболоні великий штат лікарів високої кваліфікації, які здатні впоратися практично з будь-якою проблемою здоров’я тварин. Крім того, «А-Вет» обладнана найпередовішими видами обладнання для діагностики (такими як цифровий рентген, апарат УЗД останньої моделі) та лікувальних процедур, що дозволяє з високою точністю виявляти причину та тип загрози здоров’ю вихованця.

Грумінг салон на Оболоні

При клініці працює грумінг – салон – де ви можете скористатися висококласними процедурами догляду для вашого вихованця. Зоомагазин та ветеринарна аптека також знаходяться поруч. «А-Вет» – зручний центр на Оболоні, де для вашого вихованця гарантовані послуги високої якості за найдоступнішими цінами у Києві.

Готель для тварин на Оболоні

Якщо вам необхідно поїхати в термінове відрядження на тиждень або більше, у нашому готелі для тварин завжди доглянуть за вашим чотирилапим досвідчені фахівці. Його вигуляють, не дадуть засумувати та простежать за здоров’ям хвостатого.

Ветцентр «А-Вет» – на варті здоров’я ваших вихованців 24/7 без вихідних та свят! Ми любимо тварин, як і ви, а тому хочемо, щоб вони жили довго, і завжди тільки радували своїх господарів.

Основні принципи роботи ветеринарної клініки «А-Вет»:

 1. Весь спектр ветеринарних послуг поряд.
 2. Хірургічні операції будь-якої складності, які проводяться найкращими фахівцями Києва.
 3. Лікування та реабілітація в умовах цілодобового стаціонару.
 4. Найновіше обладнання для діагностичних, лікувальних та реабілітаційних процедур домашніх тварин.

Ми постійно розвиваємося!

Фахівці клініки проходять курси підвищення кваліфікації та регулярно відвідують семінари та наукові конференції. Поруч із ветцентром працюють аптека та зоомагазин, де завжди можна купити ліки, які призначив лікар або спеціальні види кормів.

Щоб записатися на прийом або отримати консультацію – зателефонуйте нам за номером, вказаним у шапці сайту. Здоров’я Вам та вашим вихованцям!

Згорнути
Записатись на прийом
Записатись на прийом