Грумінг-салон у Києві. Стрижка йорків. Стрижка шпіців. Профі майстра.

Грумінг-салон в Києві

Деякі наші ціни

Печінковий профіль-500 ₴

Нирковий профіль-400 ₴

Групи крові собак та кішок-750 ₴

Параанальний синусит (промивання синусів)-280 ₴

Записатись
Деякі наші ціни

Печінковий профіль-500 ₴

Нирковий профіль-400 ₴

Групи крові собак та кішок-750 ₴

Параанальний синусит (промивання синусів)-280 ₴

Зоосалон Luxury Dogs надає комплекс професійних послуг для догляду за домашніми тваринами. У нас працюють досвідчені сучасні стилісти – грумери, яким можна сміливо довірити свого вихованця. Грумінг – це догляд за шкірою, нігтями та шерстю тварин у зоосалоні.

Турбота про домашніх тварин – справа не з простих, потребує не лише часу, а й сил, навичок та терпіння. Кожен господар хоче, щоб його вихованець виглядав доглянутим, чистеньким та красивим, тому на допомогу зайнятим власникам й приходять спеціалісти-грумери, які готові помити, підстригти, зачесати, зробити укладку, пофарбувати чи підрізати кігтики.

Дізнатись більше

Навіщо потрібні послуги зі стрижки тварин

Грумінг (стрижка тварин) – це не забаганка. Така процедура належить до категорії гігієнічних. Вона дозволяє вихованцям комфортно почуватися у квартирних умовах. Також сплутані волоски та ковтуни можуть завдавати суттєвого дискомфорту та провокувати масу шкірних захворювань. Щоб уникнути таких неприємностей, потрібно не тільки регулярно приходити на стрижку, але й забезпечити догляд за вихованцем за допомогою спеціалізованих засобів у домашніх умовах. Їх порекомендує фахівець виходячи зі стану шерстного покриву та особливостей породи.

Якщо ви потребуєте таких послуг, звертайтеся в грумінг салон Luxury Dogs. У нас працюють компетентні фахівці, які можуть порозумітися навіть з найхарактернішим вихованцем.

Коли рекомендується відвідати грумінг салон у Києві

Якщо ваш вихованець став виглядати неохайно, шерсть звалялася та втратила звичний блиск, з’явилися колтуни – вам терміново потрібно відвідати наш грумінг салон у Києві. Тут на вашого улюбленця чекає комплекс корисних заходів, спрямованих на підтримку здоров’я шерсті та шкірного покриву. У ході процедур використовуються професійні засоби, які мають лікувальний та профілактичний ефект.

Стрижка йорків, стрижка шпіца та інших порід котів та собак здійснюється у комфортних умовах. Наші фахівці мають величезний досвід спілкування з вихованцями різного характеру, і захід завершується успішно без стресу для тварини. Власник може бути присутнім при процедурах, це навіть краще, адже присутність коханого господаря справляє на волохатих клієнтів заспокійливий ефект.

Що включають послуги грумера для собак та котів

Послуги зі стрижки тварин включають ряд основних процедур:

  1. Приведення шерстного покриву до ладу (стрижка, вичісування).
  2. Купання та укладання.
  3. Чищення вух, очей та зубів.
  4. Підготовка до виставкових заходів, залежно від породних вимог.
  5. Стрижка пазурів у собак та котів.
  6. Підбір засобів для догляду за шерстю в домашніх умовах.
  7. Рекомендації в залежності від стану вихованця та особливостей породи.
  8. Консультації з усіх питань.

Догляд за волохатим улюбленцем – це запорука його здоров’я. Грумер для собак і котів розробить комплекс домашніх процедур, і запропонує відповідні засоби догляду, які підійдуть ідеально.В результаті відповідного догляду у домашнього вихованця буде густа, блискуча і здорова шерсть.

Вартість стрижки котів та собак

Вартість послуг залежить від комплексу заходів. Якщо потрібна лише гігієнічна стрижка – процедура обійдеться недорого. Вона пропонує видалення вовни в області паху, куточків очей, зони геніталій. Повірте, після такого заходу ваш вихованець почуватиметься дуже комфортно.

Найдорожче стрижка котів та собак коштує, якщо вона здійснюється перед підготовкою до виставки. Процедура передбачає повний комплекс заходів, після яких ваш вихованець повністю відповідатиме найсуворішим вимогам до породи.

У нашому салоні найдоступніша ціна як на гігієнічні процедури, так і на підготовку тварини до виставки. Наші спеціалісти мають великий досвід у виконанні таких завдань.

Де зробити стрижку кігтів у котів та собак

Раніше не було спеціалізованих салонів для тварин, і стрижку кігтів у собак та котів здійснювали у домашніх умовах. Чи варто розповідати, скільки було ускладнень від непрофесійного підходу. Але зараз все змінилося, й цю процедуру може виконати досвідчений фахівець із дотриманням усіх необхідних правил та вимог. В результаті ні у момент проведення заходу, ні після нього тварина не відчуває найменшого дискомфорту.

Послуги стрижки кігтів у кішок та собак значать комплексний підхід. Після процедури здійснюється обробка антисептичним засобом, а потім проводиться полірування та шліфування кігтів. Якщо ви хочете виконати процедури швидко і безпечно для вашого вихованця й, звичайно ж, для вас, (кішки та деякі собаки не особливо люблять стригти кігті), звертайтесь до нас.

Переваги звернення до нашого грумінгу салону

Послуги зі стрижки тварин здійснюються на індивідуальній основі. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з догляду за вашим вихованцем. Попередньо фахівець здійснює огляд тварини, оцінює стан шерсті та шкірного покриву. Далі визначаються необхідні заходи, щоб ваш вихованець виглядав естетично, та підбираються спеціалізовані засоби.

Послуги зі стрижки тварин перед підготовкою до виставки здійснюються у суворій відповідності до породних вимог, й враховують повний комплекс заходів, включаючи стрижку, купання, вичісування, укладання шерсті, чищення зубів, вух та інші необхідні процедури.

Вартість стрижки котів і собак можна дізнатися телефоном або при особистому візиті у салон.

Особливістю нашого зоосалону є повна відкритість: ви можете бути присутнім у кабінеті та спостерігати за процесом.

Доброзичливість та професіоналізм – це запорука нашого успіху в усі часи. Ми працюємо вже понад 5 років і завдяки високій якості обслуговування завоювали довіру та любов наших постійних клієнтів.
Будемо раді познайомитися з вами та вашим улюбленцем! Записуйтесь на прийом за телефонами:

+38 (098) 910-28-02

Більш детальна інформація на нашому сайті

Згорнути
Записатись на прийом
Записатись на прийом