Лікування ендокринологічних проблем домашнім тваринам

Ендокринологія тварин

Записатись

Ветеринар ендокринолог у Києві приймає у медичному центрі АВЕТ, де є всі необхідні можливості для порятунку свійських тварин. Якщо у вашого вихованця є проблеми з ендокринною системою, не марнуйте часу. Наша клініка працює 24 години на добу.

За різкого погіршення здоров’я можливий виїзд бригади швидкої ветеринарної допомоги додому, а також надання місця у стаціонарному відділенні.

Діагностика вашого вихованця займе мінімум часу. Наша лабораторія працює і вночі. Тому ми здатні надати допомогу навіть у критичних ситуаціях. У разі загострення захворювання, а також різкого погіршення здоров’я, дзвоніть в АВЕТ.

Черговий лікар видасть вам усі необхідні рекомендації, спрямовані на полегшення стану вихованця, а також направить до вас бригаду невідкладної допомоги, запише на терміновий або плановий прийом до клініки.

Дізнатись більше

Коли необхідний прийом ветеринара-ендокринолога?

Чимало власників чотирилапих вихованців невідомо, навіщо потрібна консультація лікаря ендокринолога, і на яких хворобах він спеціалізується. Тож варто розглянути це питання докладніше.

Прийом ветеринара ендокринолога необхідний за наявності у вихованця гормональних порушень. Такі патології провокують ряд захворювань загального характеру, які, у більшості випадків, розвиваються з мінімальними симптомами.

Баланс гормонів в організмі відіграє важливу роль і позначається на самопочутті, здоров’ї та поведінкових факторах вихованця.Тому навіть мінімальне порушення може викликати різке відхилення від нормального стану.

Досить важливо не пропустити перших симптомів ендокринних хвороб у тварин. Завдяки своєчасній діагностиці та сучасним методикам лікування можна забезпечити комфортність життя навіть вихованцям із хронічними захворюваннями.

 

 

Навіщо потрібні гормональні дослідження крові у тварин?

Лабораторні дослідження на рівень гормонів дають можливість отримати всю необхідну інформацію про репродуктивний статус тварини та стан її здоров’я. На основі цих досліджень призначається спеціальна дієта та гормональна терапія. Таким чином здійснюється лікування діабету у тварин, а також інших ендокринних захворювань.

 

Гормональний баланс має безпосередню важливість для нормальної життєдіяльності організму. За порушення співвідношення гормонів відбувається порушення роботи внутрішніх органів, що провокує розвиток захворювань загального характеру.

 

При виникненні дисбалансу інсуліну або кортизолу в організмі, можливі появи патологій щитовидної залози або розвиток цукрового діабету. Також з’являються вторинні захворювання, такі як гіпотиреоз, гіперфункція надниркових залоз і т.д.

 

Діагностика ендокринних захворювань

На цей час ендокринологія вважається ще молодою, і активно розвивається. Проблеми даної сфери практично завжди торкаються інших галузей медицини, і дуже тісно пов’язані з гінекологією, гастроентерологією, неврологією, урологією.Тому своєчасні обстеження, за наявності схильності до гормональних порушень – це можливість зберегти здоров’я вашого вихованця. Щоб визначити відхилення, достатньо здати загальний аналіз крові та сечі.

За поганих результатів аналізів лікар призначає додаткові лабораторні, а в деяких випадках і апаратні дослідження. Завдяки їм можна точно визначити причину виникнення патології та виробити ефективну схему лікування. Якщо ви хочете, щоб ваш вихованець був здоровий, звертайтеся до ветеринарної клініки АВЕТ.

 

Небезпека ендокринних хвороб домашніх тварин

Найчастіше гормональні порушення не супроводжуються яскраво вираженими симптомами. Може спостерігатися млявість та гіперактивність, але здебільшого, господарі не звертають на це особливої уваги. Але минає час, і стан тварини починає швидко погіршуватися. Річ у тім, що гормональний дисбаланс провокує загострення наявних захворювань організму і поява нових.

Гормональні дослідження крові, що здійснюються на регулярній основі під час планового візиту до фахівця, дозволяють запобігти розвитку патологій. Їх можна зробити у ветеринарній цілодобовій клініці АВЕТ. У нас є лабораторія, яка працює на постійній основі, так що приїхати на прийом можна у будь-який зручний час. Звертайтесь, найкращі ветеринарні лікарі Києва завжди до ваших послуг. Ми допоможемо навіть у найскладнішій ситуації.

 

Симптоми, за яких потрібно терміново звернутися до ветеринара ендокринолога

 1. Підвищена потреба у воді. Тварина п’є часто і жадібно за нормальної температури повітря в приміщенні.
 2. Часте відвідування туалету. Іноді бувають варіанти мимовільного сечовипускання.
 3. Втома, відсутність реакції на зовнішні подразники.
 4. Загальна слабкість організму.
 5. Больові симптоми у суглобах.
 6. Різке схуднення або швидкий набір ваги при звичайній дієті.
 7. Утруднене дихання.
 8. Проблеми з їдою (важко ковтати навіть м’який корм).
 9. Відсутність апетиту.
 10. Висипання на шкірних покривах, шерсть стає зваляною та тьмяною.
 11. При ходьбі спостерігається тремор кінцівок.

Ці симптоми можуть свідчити про гормональний дисбаланс та захворювання щитовидної залози у тварин. Щоб дізнатися точну причину погіршення самопочуття, потрібно здати аналізи та пройти обстеження у фахівця.

 

Цілодобова ветеринарна клініка у Києві

Якщо ви турбуєтеся про здоров’я вихованця, необхідно проходити регулярні обстеження. У цілодобовій ветеринарній клініці АВЕТ можна виконати всі необхідні заходи, а також потрапити на прийом до лікаря у будь-який зручний час. Також ми консультуємо господарів тварин за телефоном або онлайн на сайті.

Наша ветеринарна клініка в Києві вважається однією з найкращих через відмінне оснащення сучасним обладнанням та досвідчених ветеринарних лікарів. Якщо необхідно звернутися за консультацією або терміновою ветеринарною допомогою, ми завжди допоможемо. Працюємо 24 години на добу без вихідних.

Згорнути
Записатись на прийом
Записатись на прийом