Ультразвуковое исследование животных

Ультразвукове дослідження тварин у центрі ветеринарної медицини А-Вет

УЗД для тварин пропонує цілодобова ветеринарна клініка АВЕТ. Цей спосіб діагностики вважається найінформативнішим тому, що відразу дозволяє оцінити стан внутрішніх органів вихованця, та визначити наявні патології. Ультразвукове дослідження абсолютно безболісне та безпечне, при обстеженні чотирилапий друг не відчуває навіть мінімального дискомфорту.
 

Наші фахівці завжди призначають УЗД при підозрі на захворювання чи патології внутрішніх органів. За допомогою результатів дослідження можна точно визначити стан чотирилапого пацієнта та призначити відповідне лікування. Досить часто до нас звертаються господарі волохатих пацієнтів з інших клінік, де немає такого обладнання. Якщо вашому вихованцю призначили УЗД, і ви не знаєте, де його зробити – звертайтеся до АВЕТ, ми відкриті 24 години на добу.

УЗД діагностика домашніх тварин у Києві

Переваги УЗД внутрішніх органів тварин

 1. Безпека та відсутність травматичності. При складних випадках із постановкою діагнозу відсутня потреба в лапароскопії.
 2. При обстеженні не потрібно вводити в організм тварини ніяких речовин, що контрастують.
 3. Отримання результатів займає кілька хвилин.
 4. Процедуру можна проводити необхідну кількість разів без шкоди організму тварини.
 5. Під час діагностики тварина не відчуває занепокоєння.
 6. Можна розглянути будь-який внутрішній орган із різних ракурсів.

УЗД внутрішніх органів тварин вважається найінформативнішою процедурою.Такі дослідження рекомендується проходити при великому переліку внутрішніх захворювань, а також при складності із постановкою діагнозу, якщо інші апаратні дослідження не були досить ефективними.

Коли рекомендується провести УЗД собаці чи кішці

У деяких випадках ультразвукове дослідження є єдиним варіантом, щоб визначити наявність або відсутність патології. В основному призначається у таких випадках як:

 1. Вагітність. УЗД діагностика вагітності у собак і котів дозволяє дізнатися кількість плодів та простежити за їх розвитком.
 2. Травми, дорожньо-транспортні пригоди, падіння з висоти. Дозволяє в оперативному режимі виявити наявність пошкоджень внутрішніх органів.
 3. Підозри на захворювання сечостатевої системи.
 4. Генетична схильність до виникнення новоутворень.
 5. Загальні хвороби внутрішніх органів.
 6. Запланована в'язка, для виключення патологій в організмі, які перешкоджатимуть нормальному перебігу вагітності та природним пологам.

Вартість УЗД собаці та кішці можна дізнатися телефоном або в онлайн режимі на нашому сайті.

Як проводиться УЗД домашнім тваринам

Ультразвукове дослідження здійснюється за призначенням лікаря в клініці, або вдома, якщо тварина потребує екстреної допомоги. У ході процедури у вихованця вистригають шерсть спеціальною машинкою на місці передбачуваного пошкодження. Ця процедура для нього трохи незвична, але не лякає та безболісна. Далі, на шкіру наноситься спеціальний гель, який викликає алергічних реакцій, і з допомогою спеціального приладу проводиться дослідження.
 

Єдиний дискомфорт для тварини – фіксація. Але це є необхідністю, особливо для неспокійних вихованців, або після травм, коли тварина перебуває у шоці. Щоб отримати максимально інформативні результати, потрібна максимально можлива нерухомість.

Як підготувати домашню тварину до УЗД

Ціну УЗД черевної порожнини домашнім тваринам можна дізнатися телефоном. При терміновому наданні допомоги вихованцю додаткової підготовки не проводиться. Якщо відвідування спеціаліста планове, рекомендується дотримуватися таких рекомендацій:

 1. Не давати їжі 12 годин до процедури. Воду можна давати без обмежень.
 2. Якщо передбачається обстеження сечостатевої системи, рясне питво рекомендується.
 3. За 24 години до заходу, а також за 12 годин та за 2 години, варто дати вихованцю активоване вугілля. Це усуне підвищене газоутворення.
 4. У разі обстеження кишківника, за 3 години до процедури рекомендується зробити очисну клізму.

Додаткову інформацію щодо підготовки до кожного з видів ультразвукового дослідження можна отримати у лікаря під час первинного огляду.

Поширені варіанти УЗД у домашніх тварин

 1. При вагітності. Дозволяє дізнатися кількість зародків, їх розміри, наявність кіст або будь-яких інших відхилень, приблизний термін пологів, якщо відсутня інформація про період в'язання. Ціну УЗД вагітної собаки або кішки можна дізнатися телефоном та в онлайн режимі.
 2. За підозри на цистит, інші захворювання сечостатевої системи, патології репродуктивних органів. У деяких випадках аналізи дають неповну інформацію і для точної постановки діагнозу необхідні додаткові апаратні дослідження. Вартість УЗД сечового міхура у ветклініці АВЕТ є загальнодоступною.
 3. При захворюваннях серця. Лікар отримує всю необхідну інформацію у режимі реального часу, може відстежити ритм серцебиття, а також визначити наявність аномалій у розвитку органу. УЗД серця собаці чи кішці у Києві завжди можна зробити у ветеринарній клініці АВЕТ.

Куди звернутись для проведення УЗД тварині в Києві

Якщо вам потрібна ветеринарна клініка з УЗД, звертайтесь до АВЕТу. Ми працюємо 24 години на добу без вихідних. І двері нашого ветеринарного центру не зачиняються навіть у святкові дні. Ми розуміємо, що в деяких випадках при різкому погіршенні стану вихованця дуже важлива оперативна діагностика та термінова медична допомога. Також наші фахівці виїжджають на ДТП, травми, або ж за необхідності обстеження тварини вдома.

У нашій клініці є все необхідне для надання ефективної допомоги вашим вихованцям: сучасна лабораторія, кабінет ультразвукового дослідження, рентгенографія, МРТ та інші види апаратних процедур для максимально точної діагностики. Звертайтеся в будь-який час, ми докладемо всіх зусиль для того, щоб ваш вихованець був здоровим.